| RadMarina a întrebat:

O intrebare pentru baietii scorpion cum va comportati cu o fata de care va place da ea practic e,, loata,,? cum va comportati voi in fata unei iubiri imposibile?(scuze dar cred foarte mult ca personalitatea se asemana in functie de zodie)funda

Răspuns Câştigător
| LenaELena a răspuns:

Uita-te pe net la comportamentul zodilor

1 răspuns:
| fiona1998 a răspuns:

Baiatul scorpion nu a sa renunte la cea ce vrea si va deveni foarte gelos si daca va vedea ca nu poate sa aiba ce vrea va incerca sa o puna pe acea persoana in cele mai ridicole situatii dar si pe cel care ia luat acel lucru... sper sa te ajute.