| Castravet_Sanda_2000 a întrebat:

Sunt zodie balanta dar baiatul care imi place este scorpion?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si eu sunt Gemeni cu ascendent in Rac.

| danay72 a răspuns:

Nu are nici o importanta acest lucru. Adică faptul ca tu ești născută intr-o luna, iar el în alta nu e nici o problema. Azi multi încearcă sa pună vina pe zodii atunci când vor sa își caute scuze pentru un anumit comportament. Viata și comportamentul tău țin doar de tine, nu de o zodie inventata de oameni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred in zodiac. Conteaza caracterul unui om, nu zodia lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uneori zodia nu coincide cu caracterul sau cu compatibilitatea dintre el si persoana iubita deci nu te mai baza pe asa ceva.

| ĂlaRău a răspuns:

Poti sa fii proasta in orice zodie, nu-ti face griji

| Horusss a răspuns:

Chiar nu are nici o legatura, daca voi va intelegeti ce importanta mai au zodile?

| Inceputul a răspuns:

Nu prea conteaza zodia, ci caracterul. Daca va potriviti, va potriviti si gata.

| Alin_Mario_1996 a răspuns:

Nu are nimic puteti sa fiti impreuna