| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti din zodia rac,berbec,feicoara si scorpion. Daca va place de o fata si ea nu va baga in seama dar voua va place ffoarte foarte mult cum reactionati?(Incerc sa fac diferenta dupa personalitatea baietilor in fata aceleasi problema dar cu personalitate diferita, vreau sa vad daca cei care au in comun aceiasi zodie au in comun si aceiasi gandire.Multumesc

8 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Ce treaba are zodia cu personalitatea?

| LenaELena a răspuns (pentru dragos9234):

Pai cam are .....de exemplu multe persoane care sunt in aceiasi zodie aproape gandesc la fel mai ales daca sunt in acelasi decan.e un fel de test pe care vreau sa-l fac daca esti din zodia de mai sus miai putea raspunde la intrebare te rog?

| dragos9234 a răspuns (pentru LenaELena):

Sunt scorpion dar chestiile aste sunt stupide, daca eu m-am nascut in aceeasi zi cu Bill Gates nu inseamna ca suntem asemanatori(chiar daca am fi nu suntem din cauza zodiilor).

Răspuns utilizator avertizat
| Bebbe133 a răspuns:

Nu te lua de pe net cu zodiile, nu e chiar asa. pe unele site-uri scrie intr-un fel, pe altele in alt fel si in cartile de horoscop si zodii in alt fel. Cel mai bine ar fi sa afli tu singura asta happy

| heroes a răspuns:

Sunt un baiat rac si imi place ff mult o fata berbec. Faza e ca ma baga in seama nu ff mult dar ma baga..Eu i-am cumparat mici cadouri si urmeaza sa o intreb daca vrea sa fie cu mine. Nu stiu cand vad ca ea mai spune si de alti baieti ma enervez (dar fara sa fac scandal (tin in mine)) si ma dau batut dar cand vad ca se schimba cu putin situatii iar incep sa sper si toate cele. Uneori nu-mi pplace atitudinea mea si ca ma las batut dar totusi vreau ca sa o schimb. sper ca ti-a fost macar un pic de ajutor si mai vb.

| mocanusrg a răspuns:

Buna! sunt berbec, daca o fata care imi place nu ma baga in seama fac tot posibilul sa ma bagelaughing cu cat ma respinge o fata mai mult cu atat ma incapatanez si ma ambitionez mai tare si nu ma las pana nu o cuceresc si de multe ori dupa ce fata isi lasa garda jos si reusesc in cele din urma nu ma mai intereseaza, nu ma mai atrage deloc. Sper ca te-am ajutat cu ceva!

| Lov3TheWorld a răspuns:

Pai eu sunt berbec si imi place de o fata mult si nu stiu daca ea ma place...Eu incerc sa o impresionez in totdeauna si sa vorbesc cu ea despre lucruri care ii plac. Sper ca te-a ajutat