| gongsterbeep a întrebat:

O intrebare pentru fete. Cum e sarutul, relatia dintre 2 fete?

Răspuns Câştigător
| AlynAlum a răspuns:

Daca asta iti doresti si daca asta esti tu cu adevarat, nu ai decat sa iti asculti inima, si sa devii ceea ce esti. Nu este o rusine daca esti lesbianca sau bisexuala, fiecare are dreptul lui sa isi aleaga orientarea sexuala. Ma rog, in orice caz este decizia ta si tu alegi! O zi frumoasa ^^

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu stim, pentru ca fetele nu se saruta pe gura, doar lesbiencele.

| Endoryus a răspuns (pentru Violleta2022):

Si lesbiencele ce sunt? Extraterestii?

| AlexandraNGE a răspuns (pentru Violleta2022):

Pai și lesbiencele nu sunt fete?

| Violleta2022 a răspuns (pentru AlexandraNGE):

Cum 99% din femeile lumii nu sunt lesbience, nu au de ce sa se sarute pe gura si nici sa aiba asemenea experinta vreodata in viata lor.
Este ca si cum l-as intreba pe userul care a pus intrebarea, cum este cand el se saruta cu alt baiat!

| August99 a răspuns:

Sarutul si relatia dintre 2 fete sunt super daca e iubire la mijloc. nu sunt diferente asa mari, precum credeti voi, intre o relatie gay/les si intre una hetero... sunt la fel, la mijloc e tot iubire, ceea ce e diferit sunt doar corpurile si aspectul fizic.

| Ioanaah a răspuns:

Sărutul te asigur că e la fel și cu fete și cu băieți. Relația nu cred că e asemănătoare totuși.