| demon a întrebat:

O intrebare pentru fete daca sa zicem ca un baiat nu are boxeri de frima si are chiloti simpli laughing va deranjeaza? intreb si din curiozitate/ fetele prefera boxeri nu?

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Nu conteaza daca sunt de firma sau nu! conteaza sa fie curati, sa fie el ingrijit si sa aiba suflet bun! credeti sau nu ...nu conteaza nici ce are ''pe dedesubt''(daca stie''s-o faca'' nu are nevoie de nu stiu ce ''bijuterie'') in fine nu stiu daca m-ati inteles!

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mie nu-mi plac boxerii, cu chilotii simpli, de bumbac, obligatoriu albi.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Numai de firma as vrealaughing
Glumesc.
Mi se pare absurda chestia cu lenjeria intima...crezi ca ma intereseaza underwear-ii sau ce placere imi poate oferii el?hee hee

| Bacemi a răspuns:

Nu cred ca este vreo legatura. Sunt unele fete care au o placere sa isi priveasca partenerul in lenjerie intima si atunci cu boxeri par mai sexy dar crede-ma ca indiferent de parerea asta cand trec la fapte nu mai conteaza happy

| gigiro a răspuns:

Fetele se uita la ce-i dedesubtul boxerilor, nu la calitatea lor

| Floreenofficial a răspuns:

Scuze ca ma baghee hee... dar de mai multe ori am fost surprins de niste fete (ca de ex la orele de sport, in excursii etc)in chiloti, se mai intampla, iar odata erau chiloti normali si evident ca nu s-au uitat la chiloti ci la marime. laughing

| madalicious a răspuns:

Eu sunt fata si pot zice cu siguranta ca nu ma intereseaza daca un baiat are chiloti de firma sau simpli. Ma intereseaza sa fie curat si atat.hee hee Si sincer in tanga baietii sunt mai sexy.laughing Dar nu trebuie se simta fetele bine stiind ce chiloti poarta un tip fie simpli sau de firma. Trebuie sa se simta tipu` bine in ei.happy

| valThina a răspuns:

Nu ma deranjeaza daca nu sunt de firma.pana la urma tot boxeri/chiloti sunt si aia si ceilalti.si daca stam si ne gandim toate obictele vestimentare provin din niste firme mai mici sau mai mari(cunoscute al marilor designeri sau nu )

| Deeiu a răspuns:

Mai bine simpli decat tanga I don't want to see
Aolooostraight face
rolling on the floor
Si da, eu una prefer boxeri, mai ales daca`s de firmasmug`

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Intrebarea asta e cam absurda...
pai daca il iubesti. sa zicem ca ai prieten... daca il iubesti mai conteaza daca poarta lenjerie normala/boxeri/tanga?
. important e sa aiba ceva pe el nu?laughing

| Brigitta a răspuns:

Ce ma intereseaza pe mine ce boxeri/chiloti/sorti poarta baiatul sub pantaloni? Conteaza sa fie curati.
Eu nu preferinte cu lenjeria, mai bine ce are in ei big grin

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu trebuie sa fie de firma neaparat, adica conteaza sa fie ingrijitihee hee.

| gloria a răspuns:

Nustraight face nu are absolut nici o legatura felul in care el se poarta, gandeste si actioneaza cu boxerii lui de firma...sau nulaughingsi mi-e la fel de indiferent daca are boxeri sau chiloti sau tangarolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of.la prima intalnire hai sa il pun sa isi dea pantalonii jos sa ii vad firma de pe chiloti/boxeri. ce-ar mai fi si asta? sunt nimicuri amanuntele astea pe langa altele ce ar trebui sa conteze happy

| kandice a răspuns:

Fetele din ziua de azi?
prefara nud, sau snur