| anonim_4396 a întrebat:

Hei, baieti, am o curiozitate. Voi ce preferati, boxeri, chiloti sau fara si de ce? Eu prefer chiloti si vara fara.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Acum 4 minute | Andrei17a explică (pentru RAY):
Ma cam enerveaza ca nu sta bine in boxeri gen mai mereu se duce pe picior

am crezut ca te impiedici de ea rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Boxeri,sunt masculin, chiloti sunt pentru fete

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ma cam enerveaza ca nu sta bine in boxeri gen mai mereu se duce pe picior

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca o ai mare o poti dona celor care o au mica

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

N-am zis ca e mare 15-16

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

As vrea eu. Hai in pvt mai bine

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Asa te lauzi?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Acum 4 minute | Andrei17a explică (pentru RAY):
Ma cam enerveaza ca nu sta bine in boxeri gen mai mereu se duce pe picior

am crezut ca te impiedici de ea rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| dullcat a răspuns:

Buna.Eu nu sunt baiat, insa ti-as sugera sa porti mereu chiloti, indiferent de anotimp.Dar faci cum doresti.laughing

| CostinAlamariu a răspuns:

Boxeri. Nu știu de ce. Mi se par mai potriviți pentru un bărbat decât chiloții. Chiloții îmi par mai degrabă feminini.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hei, rusinosi sunteti, nimeni nimic?