| anonim_4396 a întrebat:

O prietena de-a mea are 15 ani si vrea sa-si inceapa viata sexuala, dar ii este frica! Un sfat pls

Răspuns Câştigător
| LaChatte a răspuns:

Zii ca frica este doar o prostie n-are sens sa-i fie frica dar, daca o va face pana la urma sigur va da acest sfat mai departe tongue
funda? plzzz puppy dog eyes

11 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Eu zic sa mai astepte, mai tarziu ii va parea rau ca si-a pierdut virginitatea la varsta aia

| ComatoseWine a răspuns:

Nu are ce face pe acasa? La 15 ani ar trebui sa isi vada de alte treburi nu de sex.E idioata daca o face de acum cu cine stie ce prieten care saptamana viitoare nici nu mai stie cum o cheama.Penibil!

| Alyceee a răspuns:

Mai bine spune-i ca daca ii e frica inseamna ca are dubii in ceea ce-l priveste pe baiat...

| Andrewy21 a răspuns:

Tineretu' din zilele de azi atata stie sa faca :mesaje, injurat cat se poate, facebook sex si bine intele TPU; app faza ca e o prietena de a ta e doar o minciuna ca sa nu spui tu ca vrei sa tio tragi. Si acum sfatul...eu zic sa mai astepte(astepti) ca mai tarziu o sa regreti chiar foarte mult si nu e cine stie ce sa faci sex dupa 2 3 partide (bine acum depinde si cu cine tio tragi ) o sa ti se para ceva nu chiar asa important, asa ca eu zic sa nu o faca(faci) ai timp destul sa faci sex cat vrei, dar mai tarziu:d sper ca te-am ajutatbig grin

| Mihai_5416 a răspuns:

Spune-i sa-si faca "degetica" si o sai treacalaughing

| intensivemania a răspuns:

Nu este pregatita din punct de vedere psihoemotional. undeva in subconstientul ei ceva o infraneaza ceea ce rezulta o singura solutie : asteptare.o sa stie cand va fi pregatita 100%

| Andreyyw a răspuns:

Frica de ce? Exista Love+ deci mult spor mai trebuie

| Bobby26 a răspuns:

Prietena ta "adica tu" nu are nimic daca vrei sa tio tragi de acu da ai grija sa nu ajungi

| Luuisaa16 a răspuns:

Sincera sa fiu e mult prea devreme...eu am 16 ani si nu vreau sa imi incep viata sexuala de pe acum... spune-i prietenei tale ca o sa aiba timp toata viata sa faca sex, acum e o copila sa-si traiasca copilaria.Alte prioritati aveti acum nu sexul.

| noname29 a răspuns:

Deja? e atata de stupid nu prea va inteleg cand aveti atata timp... frate

| IrinaMarin a răspuns:

Cam devreme... o sa regrete parerea mea