| Ronaldo106 a întrebat:

O relatie fata cuminte-baiat cuminte ar merge?

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Normal ca ar merge

| InnocentLoovee a răspuns:

De ce nu?

| RAY a răspuns:

Desigur ca da exista posibilitate sa mearga si sa nu mearga, accepta diversitatea nu monotonia

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ar merge, dar nu ar dura.

| Crucified a răspuns:

Dar o relaţie "fată rea - băiat rău" ar merge? Dar "fată idioată - băiat idiot" ar merge?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ca si cand ai intreba daca merge o relatie intre un baiat si o fata, normal ca merge

| Keith a răspuns:

Normal ca ar merge, de ce nu ar merge? Atata timp cat va iubiti si nu intervine monotonia eu zic ca e perfect.

| TheBlackAng3l a răspuns:

Ce te face sa crezi ca nu merge?
tot ce trebuie ca sa mearga e sa va intelegeti, sa va iubiti

| 69dacăvrei a răspuns:

Vorba lu' MdiCri!

| MdiCri a răspuns:

Normal! e relatia perfecta!