| anonim_4396 a întrebat:

O sa incep sa fac karate. O sa-mi cumpar kimono mai incolo. Credeti ca e o idee buna sa-mi fac poza in kimono si sa o pun pe Badoo? Pe femei le atrag karatistii sau o sa ma creada weaboo "autismus maximus"?

Răspuns Câştigător
| Samariteanul a răspuns:

E posibil sa te creada...scuze,dar cam asa e lumea.Si trebuie sa fi destul de bun la karate ca sa zici ca te poti da mare cu asta. Oricum pentru o poza de genul asta lumea o sa te judece(parerea mea)