cami
| cami a răspuns:

Mircica... love struck cand eram mica visam sa ma marit cu el laughing
Noi, fetele am putea sa fim cinice si sa spunem "Nuu, cum sa fie asa? Vom fi indiferente la tot ce face el, n-o sa ne afecteze cu nimic".
Dar... la un "bine pa". Cum "bine pa"?!?!? (tu trebui sa te rog, sa stai in genunchi, sa ma implori. ) Dar "bine pa". Normal ca ne-ar pica... straight facestraight facestraight face ca deja iti vine sa te intorci.
"Frate, eu te parasesc pe tine. Nu tu pe mine. phbbbbt" Cum "bine pa"?! Implora-ma sa raman. Nu ma ajuta cu bagajul.
Deci, da are, are dreptate.

4 răspunsuri:
| Linda a răspuns:

In mare masura da. Dar poti face lucruri care sa te maturizeze (de pilda o facultate) dar sa nu fii slabi in relatia cu ea.

| xibalba a răspuns:

Nu, nu are dreptate. Daca o fata decide sa se desparta de un baiat sigur asta vrea, si nu asteapta sa se roage ala de ea(asta daca e o persoana care stie ce vrea). In plus, daca fostul prieten ar ramane atat de indiferent cand i`as spune ca ma despart de el, as crede ca nu a tinut niciodata la mine si ca relatia noastra a fost lipsita de sentimente.

| sylver69 a răspuns:

Ba da are dreptate...pentru ca asa e... si asa o sa se intample si asta o zic din propria mea experienta.laughing bine asta doar in cazut in care tu ai gresit si o iubesti. puii mei "iti ceri iertare"altfel bate-n cuie vorbele lu M.Badea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi place deloc tipul, dar cam are dreptate.