| andrei1298 a întrebat:

Oare daca ma masturbez mai sunt virgin? :o

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul barbatilor folosirea expresiei de virginitate nu este corecta decat doar in situatia in care se refera la momentul inceperii vietii sexule.Se poate afirma ca barbatul din punct de vedere fizic nu sufera nicio modificare/schimbare deci modificarea ar putea fi doar mentala sau psihologica. Ddeci din cauza masturbarii un barbat nu-si poate pierde "virginitatea".

| Dendoris a răspuns:

Da, in palma...

| Narcis2007 a răspuns:

Moral nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne ce intrebare...

| CuieMoco a răspuns:

Ia si vezi.

| Emilian65 a răspuns:

Da, esti virgin. Te vei dezvirgina numai in urma unui act sexual cu o fata.

| alexandrey a răspuns:

Palma nu mai e virgina!

| peperonies a răspuns:

Practic nu, teoretic da.