| Dragoss112 a întrebat:

Daca mă masturbez mai sunt virgin?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA, fiindca virginitatea se pierde doar in momentul intretinerii primului contact sexual dintre penisul tau si organul genital al unei persoane de sex opus. Masturbare placuta in continuare fara nici-o teama. big grin

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, masturbarea tine de autosatisfacere, iar virginitatea se pierde doar la primul contact sexual, cu un partener de sex opus.

| Emilian65 a răspuns:

Da. mai esti inca virgin. Virginitatea, atat la fete cat si la baieti, se pierde in urma primului contact sexual cu o fata/baiat.

| SG1995 a răspuns:

Da, normal.

| August99 a răspuns:

Mai virgin ca niciodata stai linistit laughing

| ColdShadows123 a răspuns:

Depinde cu cine te masturbezi

| Balerca_Alexandru_1997 a răspuns:

Sigur ca da, da-i pana nu mai poti!

| Elena895 a răspuns:

Bună.
Da, mai eşti.
Pa, pa.

| noahmasterxvsn a răspuns:

Nu acum nu mai ești virgin ai grija ca o sa ai un copil?