| angelina_2665 a întrebat:

Oare e bine sa o faca cind ambiii sunt virgini? astept raspunsuri normale fara injosiri, mersi anticipat

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E cel mai bine si cel mai cinstit lucru care exista intre 2 indragostiti. Doar nu ar fi corect ca cineva sa fie virgin/a si cealalta partenera/r sa fi avut sex de o multime de ori nu e corect asa ori 2 virgini (fata si baiat) ori sa fi intretinut multe relati sexuale amandoi.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Ăsta-i cel mai pur şi pământesc lucru...
Acest moment va avea încărcătură emoţională pentru ambii parteneri.
Sentimentele şi trăirile sunt cu mult mai intense.
Şi trăite în mod egal.
Aşa,dragostea voastră creşte din ce în ce mai mult.
Şi tu ştii că el va fi mereu lângă tine.
Tu pentru el eşti cea mai deosebită fată,la fel cum şi el te consideră pe tine.
Vă completaţi unul pe celălalt.
Dar cel mai indicat este să faceţi asta de comun acord,când vă simţiţi amândoi pregătiţi pentru marele moment din punct de vedere fizic şi psihic.
Nimic nu poate fi mai pur,decât un asemenea moment...
E un lucru de admirat la un băiat.
Să ştii că nu au fost mulţimi de fete în viaţa băiatului pe care îl iubeşti.
Pentru el,tu eşti unică, te vede doar pe tine.
Am tot respectul şi toată admiraţia pentru voi.
Asta-i dragoste adevărată.
Şi tinerii ar trebui să vă urmeze exemplul, dar apare influenţa...

| shtephie a răspuns:

Da, ar fi frumos ca amandoi sa inceapa impreuna, mai ales daca si s-ar iubi... laughing

Răspuns utilizator avertizat
| clovnul a răspuns:

E bine din punct de vedere al durerii cred ca nu-i mare diferenta...big grin dar cel ai bine e daca ati fi aman2 de acord sa studiatzi un pic sa fiti bine pregatiti.winking "filme porno" cum zice Buzz sau si pe forumuri gasitzi tot felul de lucruri care v-ar ajutha multwinking succesbig grin

| BuZz_6312 a răspuns:

Cautati niste filme porno, studiatile bine inainte, si ''daii bice'' happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bine...cam nasol dar trebuie s aveti incredere unul in celalat si sa descoperiti acest lucru pas cu pas impreuna:X

| mady_9570 a răspuns:

E bine de ce nu? asa va experimentati si invatati lucruri noi impreuna