| anonim_4396 a întrebat:

Care este visul sau visele cele mai frumoase care le-ati visat? astept cat mai multe raspunsuriwinkingmersi anticipat

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu imi amintesc exact. Oricum era vorba despre o iubire impartasita.

| arysa a răspuns:

Era despre o iubire neimpartasita...ma dusesem sa vorbesc cu el si cand sa-mi dea raspunsul m-am trezit...sad

| Ana a răspuns:

Cel mai frumos vis.big grin pai am visat ca eram cu mutu si chivu laughing si vorbeam.big grin
e prea frumos visu' ca sa se adevereasca day dreaming

| lola a răspuns:

Ca am batut-o pe fosta prietena a prietenului meu!(aveam si motiv!)
A fost un vis frumos si cand m-am trezit nu am avut niciun regrethappy

| Klara a răspuns:

Cica eram in Hawaii, frate love struck Viata de viata love struck Ne simteam ca zeii din Olimp

| M.madallina a răspuns:

Ma intorsesem la vechea scoala, si acolo ma asteptau toti prietenii mei

| cristina_3322 a răspuns:

Am visat ca prietenul meu ma va duce intr-un restaurant... o cina romantica alea alea...si se va pune in genunchi cu un trandafir.si un inel sa imi spuna daca vreau sa fiu logodnica lui... iar visu` s-a intamplatlaughing... am primit inel dar nu intr-un restaurant ci in centrul orasului. iar toata lumea se uita la noi si ne-a aplaudat...in momentu ala n-am stiutce e cu mine si pe ce planeta islaughing

| yoooo1990 a răspuns:

Ha sa vin zic si eu! Eu am visat timp de un an, o fata, dar nu o cunosteam(asta a fost in anul 2006). Anul acesta de pasti dintr-o prostie am cunoscut-o pe messenger, este din acelasi oras cu mine, atunci ea era in spania.Am vb foarte mult si pana la urma am fost si impreuna cateva luni. Dar ne-am despartitstraight face acum cateva zile.crying

| obarbiebruneta a răspuns:

Pai ca eram foarte foarte bogata si imi stergeam nasul cu banii! si cel mai neplacut vis a fost atunci cand am visat ca am facut pe mine si toti se radeau de mine sau cand ma alerga bunik-mea cu cutitul prin padure

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am visat o persoana care ma proteja si ma iubea neconditionat, aveam un sentiment de siguranta. caldura, imi parea rau ca ma trezesc din vis, asa ca imi puneam din nou capul pe perna ca sa mai simt acele sentimente care dispareau incet. cu cat deveneam constienta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De a invata bine :d

| edy_6717 a răspuns:

Ca am sub mine o masina ( ceva un camaro sao ceva muscle american ) cu vreo 600 cp sh sa ma duc cu ea la sk, sa am o intrecere sh,,, cum va ajteptati ...sa ma ridik pe 2 roti sh sa castig... (vin diesel)