| Editocroci a întrebat:

Oare fostul mi-a furat o scrisoare de dragoste de la altul? Am locuit cu fostul care e o persoană mincinoasă, secretoasă și care face rău pe ascuns. Și care are obiceiul sa cotrobăie prin lucrurile altuia. Nu găsesc scrisoarea. L-am prins furând odată.

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, persoana secretoasa esti tu, ca ai dus in casa unde locuiti imperuna, scrisori ale altor iubiti si le-ai ascuns...lucru foarte urat de altfel.
Daca ti-a gasit-o si auncat-o atunci bine a facut, ca asa ceva nu-i nimeni fericit sa gaseasca la femeia pe care o crede sincera si iubitoare doar pentru el.

| Editocroci explică (pentru Violleta2022):

Urât e să cotrobăi în lucrurile altuia. Porcu m-a și înșelat.

| Editocroci explică:

Scrisoarea era din trecut, dinainte să îl cunosc pe el.

| user0010 a răspuns (pentru Editocroci):

N-o asculta pe fătuca asta, că mai mare bazaconii, nu am văzut la alt utilizator de pe acest site să fi scris. Mi-a dat și ignore degeaba, eu am vrut să-i ilustrez adevărul.
Dar văd că e dificilă. Nicio problemă, cuvântul meu e promisiune. O să fac "curățenie" pe platforma asta.

| Editocroci explică (pentru user0010):

Care fătucă?

| user0010 a răspuns (pentru Editocroci):

Violleta

| Editocroci explică (pentru user0010):

Violeta fiind care utilizator?

| user0010 a răspuns (pentru Editocroci):

Violleta2022, dă niște răspunsuri aiurea. Multe dintre ele te lasă în "negura minții". Rămâi nedumerit.

| Editocroci explică (pentru user0010):

I-am dat ignore din greșeală Violetei și nu văd răspunsurile ei acum.

| StieTotsidetoate a răspuns:

Buna! si eu sunt fata si stiu prin ce treci, eu o data l-am prins pe fostul meu iubit cand a varsat litiera pisicii sub salteaua patului pentru ca el stia ca eu sunt foarte senisibila la mirosuri si mi-a propus sa dorm la mama mea o saptamana, pana cica gaseste el cauza mirosului, asa am si facut, am plecat o saptamana la mama si in saptamana aceea el m-a inselat, a facut asta doar ca sa plec eu de acasa, am aflat tot datorita lui Ernest, iti sugerez sa il contactezi si tu, sau sa chemi politia sa ia amprente! Multa bafta!