| denis11 a întrebat:

Oare merita sa stai dupa o fata chiar daca o iubesti foarte mult si nu poti
renunta la ea.

Răspuns Câştigător
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Lupta daca vrei sa castigi. Daca nu lupti...ai pierdut deja

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu reusesti sa ramai cu ea nu are rost sa fi pisalog, renunti la ea si te dai la alta mai incolo

| RAY a răspuns:

Sa fim seriosi iubire? obsesie,dependenta,prostie da dar nu iubire, atata te milogesti dupa o fata zici ca e eva, aiurea, saraca s-a saturat deja de tine, in loc sa va traiti viata acuma voi va bagati in relati aiurea, si ea te adora cu alti desigur

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA. Dar numai si numai in situatia in care o iubesti cu ADEVARAT.

| sofisis a răspuns:

In ce sens sa stai dupa ea?

| Lawliet14 a răspuns:

Da, bineinteles. Daca se merita si sentimentele iti sunt impartasite...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar dacă și ea simte ceva pentru tine, altfel nu.

| Xpressurself a răspuns:

Nu, daca nu simte si ea la fel inseamna ca te-ai atasat de ideea de a fi cu ea. daca ar vrea sa fie prietena ta ti-ar fi aratat asta. fi realist si mergi mai departe. e plin de fete, te impotmolesti cu una si suferi ca nu o poti avea. si ca un prost le pierzi pe toate celelalte.

| DomnulKat a răspuns:

La baie sa nu stai dupa ea, la iubire stai.