| Andreeame21 a întrebat:

Observ ca in ziua de azi este o mandrie sa apelezi la "domnisoarele de pe centura", unii chiar se lauda cu eventualele "cuceriri'.
Voi ce spune-ti, nu este oarecum grotesc sa te lauzi de asemenea performante.Barbati,sincer chiar se merita? Va multumesc

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Nu prea ai cu ce sa te lauzi. E ca si cum m-as lauda ca doamna de la ghiseu mi-a primit factura. E jobul ei, pentru asta o platesc. La fel si prostituatele. Au un job, sunt platite pentru asta, e normal sa o faca, nu mi se pare o valorizare a performantelor barbatului. Inteleg nevoia barbatilor care apeleaza, doar ca nu mi se pare o chestie de lauda: i-am tras-o unei prostituate! ce bun sunt!

9 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Nu sunt de acord sa te lauzi cu asa ceva. dar e util, rapid.si fara compromisuri.winking

| SweetCandy a răspuns:

Baietii de l mine din liceu se duceau l d'astea...stia km toata scoala... da ce sa faci?
se distrau si ei...laughing

eu nu sunt de acord...adica mi se pare dezgustator...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Barbatii care se lauda nu stiu sa se respecte!
De cat sa stea sa duca munca de lamurire cu o femeie, mai bine apeleaza la serviciile unei prostituate.
Banul jos si la foc automat treaba rezolvata.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce dracului sa te lauzi? Ca-ti face fata un scurt de nu-ti mai dai seama cind ti-ai descheiat pantalonii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai pus cuceriri in ghilimele.pai alea sunt cucerite gata.trebuie doar sa fixezi pretul.stii se duc patru insi la una si zice doua sute de persoana. unul din ei negocia, si spune ca e scump ca nu sunt bani.etc.da tu cat dai? 150. uite iti dau eu 200 da le sugi tu prietenilor tai madularele? scuze cititorilor pudici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi se lauda k asa au impresia k sunt mai shmecheri si sa para in ochii altora mai tari ce sa-ti spun oriqm noi le stim adevarata valoarebig grinlaughing.sau mai sunt unii care se lauda k fac si dreg si incolo.:-J.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar vad ca nu se baga niciun barbat in aceasta discutie. laughing oare de ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite nu stiu ce au barbati din ziua de azi
insa eu nu as apela la dansele
si pentru alejandro decat sa chelttui bani cu o fata tu mai bine iei o boala esti destept mai baiatule

| alejandro a răspuns:

Stii d c nu se bag k daca te duci la una mai bine o platesti decat sa stai cu una sa cheltuiesti mai mult si timp si bani si mai ales sa ai si femeie acasa te poate eu am chef si femeia u poate e bonlava in aest timp