| rox13yy a întrebat:

Ofer funda! Am gasit aceasta imagine http://tinypic.com/view.php?pic=33xyh7b&s=6 cine imi poate spune cine e fata din imagine,e actrita sau cantareata? Am tot cautat dar numai nu gasesc cine e, va rog ajutati-ma putin.Multumesc

5 răspunsuri:
| rox13yy explică:

Nu e intamplare, eu am impresia ca am vazut-o intr-un film dar nu imi dau seama unde, e asa enervant cand ti se pare cunoscut cineva dar nu stii de unde

| rox13yy explică:

Numai stie nimeni?

| Anemona2020 a răspuns:

Nu cred ca e vreo boxoare

| GirlAlexia a răspuns:

Actrita 100%100!

| Alessia_Alexandra_1992 a răspuns:

Mie mi se pare ca este o imagine la intamplare cu o persoana necunoscuta. Nu este nici actrita si nici cantareata.