| Madalina68 a întrebat:

Ce rasa este acest catel din urmatoarea imagine?

http://tinypic.com/view.php?pic=2ro2xdh&s=6

funda:*

Răspuns Câştigător
| Okami23 a răspuns:

Pare a fi un labrador sau golden retriever sau poate ma insel si e doar un catel corcitura

8 răspunsuri:
| Anduta_1569 a răspuns:

Nu e de rasa.Este un metis.
Nu poti spune cu exactitate ce rasa au fost bunicii/stra bunici etc. al unui maidanez.Si parintii catelului sigur au fost tot maidanezi,deci el nu e nici de rasa, nici metis dintr-o rasa anume, dar seamana cu un Golden Retriever, dar in cazul unui maidanez, e doar o concidenta.
Foarte dulce catelulhappy:*

| Okami23 a răspuns:

Multumesc de fundita

| Madalina68 explică (pentru Okami23):

Cu placere. Ai fost primul care mi-a rasp :*

| LiviuuuXD a răspuns:

Este o corcitura intre un Labrador si un Golden Retriever. Cum a spus lucky, Labradorii au boticul falcos, dar Retrieverii il au mai lat si mai scurt, deci e clar ca e corcitura happy

| LiviuuuXD a răspuns:

Daca putem spune, e maidanez

| PiTbuLuL a răspuns:

Corcitura intre labrador si golden din cate vad nu-s sigur dar corcitura ii.

| Frumusika180 a răspuns:

Este o corciura intre labrador si golden retriever. Fundita? puppy dog eyes

| lucky2000 a răspuns:

Aduce cu un labrador, doar ca labradorii au boticul mai falcos, dar niciodata nu se stie.