| Mysteriouss a întrebat:

Off. TPU! Am o problema! Am un prieten relatie cam la distanta, il iubesc si el la fel dar in ultima vreme nu prea vorbeste cu mine cica nu prea poate si da poate e asa deoarece si eu am avut un timp cand nu am putut vorbi cu el, dar eram mai calda adica ii spuneam mereu nu pot iubi pup dulce chestii de astea si tot vorbeam, dar acum cu el nu stiu nu vreau sa ma despart de el dar nici sa ma aiba de proasta ca il iubesc si na ce sa fac? Mai ales ca am observat ca vorbeste uneori indiferent se enerveaza cu mine si sta pe invizibil cand intru eu. Vreau sfaturi si niste melodii ca
http://www.youtube.com/watch?v=Sy4OkOTxa4w
Pup!

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Increderea si comunicarea sunt,, baza,, intr-o relatie, poate baiatul e chiar ocupat cum zice dar pentru aia un pic de timp si pentru tine isi poate face, lasa-l sa te sune el mai mult

| Vix999 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=MInSJZYRd44
mie imi prinde bine mereu cand o ascult :)

| December a răspuns:

Pai trebuie incercat sa comunicati mai mult. Poti chiar sa-l intrebi ce vrea de la relatia asta. Nu vreau sa te dezamagesc dar am mai spus-o si altora. Daca e relatie la distanta, sansele sa se inchege ceva serios sunt cam mici. Din ce scrii tu pe acolo lui pare ca i-a mai pierit din chef.

| Mysteriouss explică (pentru December):

Fac conversatie cu el dar nu o continua deoarece ori mai munceste ori isi scrie sau ceva dar i-am spus daca mai e ceva si a spus ca nu vreau sa ne despartim asta ar fi o prostie pentru na e o perioada in care nu poate el, dar pare asa rece... Nu stiu ce sa cred.

| December a răspuns (pentru Mysteriouss):

Pff. Da e complicat si incomod. nu stiu de cat timp ai relatia asta, dar banuiesc ca tot de la distanta ai si inceput-o. De cate ori te vezi cu el pe luna? Si cam despre ce distanta vorbim?

| caterinasmile a răspuns:

Ai zis ca este cam la distanta...ce inseamna asta? Uite prietenul meu sta in Italia si asta nu ne opreste sa vorbim zilnic de mai multe ori pe zi. Povestim ce am facut toata ziua, radem, mai ne ciondanim, dar ideea e ca ne iubim si ne respectam unul pe celalat si stim ce vrem mai departe.

| Mysteriouss explică:

Mda. sunt una dintre relatiile cunoscute pe chat si care a functionat distanta de un oras, ne vedem. depinde dar a fost cand vorbeam mult si sincer si nu ne vazusem timp de un an si apoi ne-am vazut mai des si mi-a spus ca asa va fi anul asta dupa la vara va fi ca inainte pentru ca anul asta e greu pentru el

| Vix999 a răspuns (pentru Mysteriouss):

Din experienta mea cand incep sa se comporte asa vor sa o rupa si nu stiu cum si te lasa pe tine sa o faci in locul lor.

| Mysteriouss explică (pentru Vix999):

Pai am sa ma pregatesc de asa ceva dar mie foarte greu...

| Mysteriouss explică:

Si ceva melodii care poate le stiti si poate ma vor ajuta? Eu asa trec peste toate.