| noroomforotherpeople a întrebat:

Am 13 ani(implinesc in 3 saptamana 14 tongue) si sunt din Bucuresti si am un frate cu un an m mare(cel m popular din scoala si toate fetele inebunite dupa el, ceara arata bine laughing). Am un secret(m-am sarutat cu unu de 16 ani care venea cu cutitul la liceu si se batea des) iar fratemiu ma fotografiat si ma santajat ca daca nu fac tot ce vrea el pentru un timp o sa arate la profi si la parinti poza straight face si a trebuit sa accept. La inceput a fost "ok", ii faceam curat in camera, ii faceam temele etc, dar ieri cand ma duceam acasa de la med cu el, s-a oprit, mi-a scos limba si l-am intrebat ce vr, si mia zi sa o sug, eu i-am zis ca suntem frati si am inceput sa tip la el si apoi mi-a aratat una dintre miiiiile de copii pe cre le avea cu mine si tipul ala si am facut-o, iar dupa aceea m-a pus sa scot limba si i-am scos-o si... mia supto si am avut un french straight face si... mi-a fost rusine pentru ca primul meu french a fost cu fratemiu desi a fost... placut >:" oricum, e rau si continua povestea... apoi cand eram la scoala, intr-o pauza m-a chemat in spatele salii de sport si m-a pus la un colt si a inceput sa ma sarute si mia deschis primii 2 nasturi si a inceput sa ma pipaie in sus straight face si eu tot ii spuneam sa inceteze dar el ma tot saruta si nu inceta si apoi sa indepartat de mine, sia cerut scuze si a fugit in scoala, eu eram socata si apoi cand am ajuns acasa eram in camera mea si ii faceam temele si a intrat si a inceput sa ma pipaie din nou in sus si m-am ridicat si am tipat la el si il intrebam ce draq e cu el si apoi a tipat la mine ca nu mai poate si ma trantit la perete si a inceput sa ma sarute si imi zicea ca ma iubeste etc (parintii plecati, ca stau mereu pana pe la 9 seara la serv) si l-am impins si i-am zis ca nu e normal si ca e fratele meu si mi-a zis ca nu ii pasa si m-a imbratisat si atunci mi-am dat seama ca... o doamne, imi batea inima asa de tare, ca atunci cand eram cu iubitul meu acum un an(nu m suntem imp ) si mi-am dat seama ca daca continua o sa incpe sa il plac si o parte din mine vrea sa fie cu el, dar cealalta spune ca e fratele meu si nu stiu ce sa fac, help si a spune parintilor nu e o optiune! idul meu black_blood666_Dont_ask, rasp pe mess

Răspuns Câştigător
| Orannginna a răspuns:

Dragul meu @motu, 2 oameni au voie sa se casatoreasca doar daca nu sunt rude pana la gradul 7. Asta pentru cultura ta generala.

Intr'adevar situatia este destul de complicata, poate ca tu consideri ca o simplifici daca nu le spui parintilor dar nu e deloc asa. Din contra. Mi se pare ca mai bine iei o pedeapsa pentru ca te'ai sarutat cu batausul scolii, decat sa se ajunga la...doamne fereste, stii tu ce. Spune'le parintilor, si cat mai repede. Mi se pare destul ce s-a intamplat pana acum, doar ca lipsa dovezilor e o mica dificultate. Dar daca au incredere in tine, vor rezolva lucrurile.

Bafta!

25 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

Ooo Doamne, lucrurile astea nu sunt normale. nu e deloc bine ceea ce se intampla. e un pacat foarte mare. trebuie sa faci ceva pentru a-l potolii. vorbeste cu el, si daca vezi ca nu se potoleste trebuie sa vorbesti neaparat cu parintii si sa le spui situatia, pentru a nu se agrava, desi e destul de grava.

ia cat mai repede masuri, ca nu e deloc bine ceea ce se intampla.

| motu a răspuns:

rolling on the floor))), tare tare faza, de facut faci ce vrei tu cine suntem noi sa iti zicem ce sa faci?

apropo alisa daca am luao ca fiind un pacat, faptul ca baietii si ficele lui adam si eva am facut la fel pentru a ne naste noi nu e pacat?

| Alisa a răspuns:

@motu da mai, dar sunt frati, totusi, Doamne Fereste, ei nu gandesc, cum sa faca asa ceva?

| motu a răspuns:

Draga oranngina, fiecare om face ce ii place, cine esti tu sa ii zici ce e bine si ce nu.Fiecare om are propria-si balanta cu bine si rau si face cum crede ca e mai bine.
Si cine Dumnezeu vorbea de casatorielaughing)))))), pentru cultura ta generala ''faci ce vrei tu'' nu echivaleaza cu casatoria, ceea ce vorbeam eu si ce ai inteles tu sunt la poluri aproximativ opuse, puteai zice si prostii mai mari.
Acum inca o data ai 13 ani si esti fata, deci habar nu ai ce vrei, deci te bazezi pe instinct.
Sfatul meu coincide cu cel anterior, deci fa ce iti doreste inima!

| Orannginna a răspuns:

@motu te refereai la noi, care suntem urmasi ai lui Adam si Eva. Eu ti'am spus cum e cu gradele astea de rudenie. Si doi, nu i'am impus eu sa faca ceva, i'am spus ca ar fi mai bine sa le comunice parintilor situatia. Ti se pare etic sa se sarute cu frate'su? Pai scuza'ma dar primul tau raspuns lasa de dorit. Ea a cerut niste opinii, noi i le dam.

| motu a răspuns:

Ok probabil ca am fost putin prea obiectiv dar eu am dat raspunsul acela din urmatoarele 2 motive:
1.Sunt 100 la suta sigur ca asta e o MARE vrajeala.
2. Vroiam sa vad daca se mai prinde careva.

Uita-te cu cata acuratete a descris totul, faptul ca ea a sarutat batausul scoliirolling on the floor), asta e o aberatie a propriei imaginatii.
Tu daca ai fi avut o asemenea problema ai fi scris pe forum sa iti raspunda niste straini?laughing
Analizeaza cu atentie sa vezi daca zic prostii sau nu!

| Alisa a răspuns:

@motu noi nu avem de unde sa stim daca ceea ce a scris ea este adevarat sau nu. putem doar sa ne dam cu pararea, si sa dam niste sfaturi. fiecare scrie aici ce vrea, ca doar e virtual si nimeni habar nu are de nimeni...

iti dai seama ca ar fi foarte bine ca ceea ce a scris ea aici sa fie vrajeala, ca daca ceea ce a scris e adevarat, atunci situatia este destul de grava...

cum sa ajungi sa iti pipai si sa iti saruti sora? pff

| motu a răspuns:

Cred ca baiu nu ie pipaiala, ci faptul ca ea il place mai mult decat pe un fraterolling on the floor, daca se mai poatelaughing

| filipiak a răspuns:

Mie mi se pare putin sf...sorry...
adica, mamica. daca e asa, a spune parintilor e singura optiune

| alexxa18 a răspuns:

Spune'le parintilor TOT adevarul! Doar ei te pot ajuta in privinta asta, crede'ma!

| annemarie_9916 a răspuns:

Auciiiiiiiiiiii...Las ca o sa vb p mess.Am multe ideei:*winking

| kennyisdead a răspuns:

straight face nu te mai prosti si spune parintilor. Chiar daca acum nu ti se pare grav(si iti mai si place intr-o oarecare masura), nu lasa situatia asta sa avanseze.NU e deloc normal

| Lucie a răspuns:

Iti place pentru ca iti este interzis.au mai fost cazuri in care frati fiind s-au indragostit.totusi sper binele tau si al lui aceste lucruri trebuie sa inceteze.insa tare ma tem ca tu nu vrei sa inceteze si atunci nu te vei opri inainte de a fi prea tarziu si vei regreta. sfatul meu:ai grija ce faci si chestia cu frica de a nu afla parintii sau mai stiu eu cine despre o poza cu tine saruntand un vagabont nu e un motiv plauzibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci scenariul asta e superb pentru un viitor film porno. Bravo. Ai face o cariera superba in industria porno. Give me a call.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa ai o discutie cu parintii si sa le spui de la ce a pornit totul.
ceea ce face face fratele tau este mult mai grav decat ceea ce ai facut tu cu tipul ala.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu cred ca e adevarat!
Sa fim seriosi, daca frate-tu s-ar da la tine nu ai lua-o la fuga ca nebuna?!
Eu cred ca un om normal la cap, cat de mica de varsta ar fi, stie ca nu trebuie sa se intample asa ceva intre 2 frati!
E doar o baliverna dezgustatoare!

| Ana-Maria94 a răspuns:

Esti intr-o situatie destul de critica, adica trebuie sa iei masuri si sa te gandesti, bine sa discuti si cu el pentru ca se poate ajunge mai departe si dupa aia o sa regretati toata viata cel putin tu, mai ales ca sunteti frati.Multa bafta.

| negatiw a răspuns:

Pff eu nu as putea sa fac asa ceva cu sora mea never straight face...
eu zic sa le spui parintilor tot
si asa ce ar putea sa iti faca ca te'ai sarutat cu batausu ala.chatterbox

| just4fun_2216 a răspuns:

In opinia mea e cam scornita povestea. daca nu e inventata ar trebui ca parinti vostrii sa va duca la un psihiatru ( nu psiholog, asta daca stii care e diferenta) URGENT SI NEAPARAT.

| noroomforotherpeople explică:

Leam spus parintilor secretul ala, dar nu le-am spus despre fratele meu, acum trebuie sa vad cum decurg problema cu andrei :-s ca totusi e fratemiu, el mereu m-a scos din belele si nu mar rani niciodata, nu mar viola sau altceva decat ce mi-a facut acum... oricum, cine zice ca nu-i adev sa nu imi m rasp la intrebare, ca eu traiesc un chin iar voi ziceti ca nu-i adev, mai lasati-ma ca nu-i asa usor pentru mine, voua vi se pare cai asa, o povestioara si ca nu e posibil, dar ce sa facem, uneori sunt si din astea si din pacate acum si eu am aceasta problema, doar ca nu-i asa grava ca alte cazuri de incest, nu mar bate sau altceva ca in alte cazuri de incestrui in care fratele m mare violeaza sora si o bate si etc, el nu e asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arunca-i copiile la gunoi si nu vei mai fi nevoita sa faci ce vrea el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa facem un film porno ne apuncam de acum sa ne inspiram din pov tabig grinwinking

| wdsasd a răspuns:

Analizati putin id-u!

| marrinnaa a răspuns:

Vaii de minestraight face. eu una sunt sigura ca o sa va treaca "starile" astea cu timpu. sfatuieste'l pe fratele tau sa'si faca o prietena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floorCe imaginatie ai.Deci mie nu mi-a trecut asa ceva prin gand neverstraight facesi am 16 ani. Iar tu presupun ca ai 12-13laughingDaca era adevarat, ai fi zis parintilor de prima oara cand ti-a facut propuneri indecente.Mai bine iesi la aer curatoh go on