| anonim_4396 a întrebat:

Ok Tpu...cand esti excitat si vrei sex te masturbezi asta in cazul fetelor si faci **** in cazul baietilor si iti trece excitatia de a face sex dar insa ce faci atunci cand iti doresti exact in acel moment petting si nu ai cu cine face? Cum iti potolesti dorinta singur?!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te mai masturbezi odata

| corbulalbrosu a răspuns:

Pettingul poate fi practicat doar in cuplu, adica minim in doi. Daca nu ai pe nimeni prin apropiere care sa "te ajute" la nevoie, atunci de una singura poti practica doar masturbarea clasica, in cazul tau "degetica", iar daca este vorba de baietii, acestia pot scapa de excitatie frecandu-si penisului prin asa numita "l@ba". big grin

| mihai69 a răspuns:

OK - în primul rând, termenul „masturbare" e valabil la ambele sexe. Dacă vrei să folosești un termen „popular" pentru masturbarea feminină - încearcă să-i spui „degețica", așa cum e cunoscută activitatea asta printre fete.
Iar în legătură cu ceea ce ai întrebat, probabil o păpușă mare de pluș plus (+) o jucărie erotică ar fi cel mai bun înlocuitor.

| kavasaki99 a răspuns:

Mergi la curve laughing