| kovy a întrebat:

Organul feminin vagin este la fel si in realitate ca in filmele porno?

Răspuns Câştigător
| dan_2834 a răspuns:

Si in filmele porno...acea femeie/fata care practica sexul,nu e la fel ca celelalte? Tot femeie e si ea si are ce au toate femeile,la fel ca la voi baietii,toti aveti acelasi lucru, numai ca depinde de la unul la altul, de la un organism la altul.ma refer la marime, forma etc.Asa e si la fete, depinde de la una la alta, nu foarte mult dar exista deosebiri.Depinde si de cum stie fiecare fata sa se ingrijeasca, depinde de igiena.

11 răspunsuri:
| pink10 a răspuns:

Nuuuuu e fals straight face E din silicon sau plastic smug Pariu ca nu ai mai mult de 11-12 ani rolling on the floor)))
Evident ca e la fel happy
Si tu la felwinking Afara la joaca :*

| Aηηy a răspuns:

da, asa arata. oh go on

| Foca a răspuns:

Salut. Da bineinteleslaughing ce crezi ca acolo se fac filme cu monstri, nu toate sunt la fel, dar sunt diferente de varstehappy
Succes.
Ciaohappy

| AndaWest a răspuns:

Nu,e mai stramt un pic.la o fata normala nu arata ca o galeata

| Bog15 a răspuns:

La fel, poate mai paros, tongue, ideea ar fi sa o iei mai usor cu filmele porno si sa abordezi fete si sa ajungi acolowinking, bafta multa

| 2dmv a răspuns:

Nup are forma de galeata,sau bidon, butoi de bere, damigeana de tuica...asta depinde de vreme!

| JustMeBăi a răspuns:

Da'le Doamne minte!

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Da cam asa ceva thinking

| Meteora a răspuns:

Cea mai amuzanta intrebare.

| sugarlips5 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma, tu crezi ca in filmele alea vezi desene animate?