| anonim_4396 a întrebat:

Orice baiat vrea sa faca sex cu partenera sa, sau doar unii?

12 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Păi... într-un final, pe viaţa sexuală se bazează o relaţie.
Dacă în pat nu merge atunci nimic nu va merge pe termen mediu şi lung!

identitate
| identitate a răspuns:

Unii le pastreaza de "bune" ("fete cuminti") pentru "relatii serioase-casatorie" si fac sex cu altele.Continua sa procedeze la fel si dupa casatorie.Cu nevasta nu e demn(dupa gandirea lor) sa faci multe lucruri asa ca merg la "curve". Iar fraierele stau acasa, sunt "demne" si vorbesc de moralitate si cele sfinte(si ei vorbesc)...
Cunosc foarte multe cazuri.
Dar cine se aseamana se aduna asa ca se merita unul pe celalalt...

| Hombre a răspuns:

Doar câţiva, restul folosesc partenerele pentru acoperire ei facand sex cu prietenele partenerelor.

| Seline a răspuns:

Toti.

| multimoak a răspuns:

Toti! Nici unu nu te iarta! laughing) Doar cei virgini, dar si aia vor laughing

| Roby67 a răspuns:

Din pacate este prea putin spatiu aici ca sa iti scriu tot ce vreau euwinking

Răspuns utilizator avertizat
| belltech a răspuns:

Daca au partenera, toti. Stie multimoak ce stie

| love4u a răspuns:

Depinde de "felul lor de a fi". Unii poate isi doresc, altii poate nu, insa eu cred ca majoritatea baietilor vor sa faca sex cu partenera sa.

| JustArmy a răspuns:

Nu cred ca exista baiat care sa nu-si fi dorit macar odata akest lucru de la o fata, orikat de cuminte este. orikat i-ar displacea sau ar respecta o fata, macar odata cared ca i-a trecut prin minte asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu
dar eu vreau

| you+me=FOREVER a răspuns:

...eu cred ca toti vor... in general baietii doar pentru sex se cupleazabig grinbig grinbig grin