| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa aflu dacă partenera mea vrea sa facă sex?

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

O mangai, o saruti, si vezi cum reactioneaza, daca ii place si te incurajeaza, sau te respinge.

| Violleta2022 a răspuns:

Esti sigura ca la 1.50 si 39 de kg cate ai, ai cu ce sa faci sex? Pari a fii extrem de micut ca varsta, inaltime si ca dezvoltare, ca poti sustine vreo partida sexuala.

| corbulalbrosu a răspuns:

La fel de simplu cum ai formulat si postat aceasta intrebare. Printr-o intrebare adresata ei, la fel de simplu insa... in mod direct. Bafta. Succes!

| Sofer a răspuns:

O saruti o mangai.

| Goete a răspuns:

Pune vreun prieten sa incerce?