| PeaNutts a întrebat:

Pai e o fata la scoala de care imi place... adica nu cred ca o plac doar eu... sentimentul este reciproc dar parca imi e rusine sa ii spun.
Adica. gen mai chiulim de la orele de sport la scoala si stam amandoi in clasa. sau mai stam prin scoala singuri dupa ore. (notific ca nu am iesit nici o data cu ea prin oras... decat cu alti colegi, adica nu doar noi2 ). Un prieten de al meu mi-a zis ca s-ar putea sa fie sentimentul reciproc daca rade la toate glumele mele. pai chiar asa si e.
Dar faza e ca sunt putin rusinat sa ii zic in fata, dar nici pe mes nu mi-ar place sa ii zic.
Are cineva vr-o idee cum as putea sa aduc intr-o discutie subiectul asta?

3 răspunsuri:
| ReeaAndreea a răspuns:

Pai spune.i in fata. dar nu i.o spune ceva gen " imi place de tine "... deschide tu subiectu si intreab.o : auzi e posibil sa iti placa de mine sau doar mi se pare? sau ceva de genuwinking mult succes >big grin

| catafreestyle a răspuns:

Pai trimitei un mesaj...in asa fel ea il va vedea si va incepe ea

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Of, of si tu esti timid...
Du-te la ea si spune-i oricat de rusinat ai fi.
Treci peste frica asta. Daca nu incerci nu castigi. Asa ca du-te!