| andreipopescuioangg a întrebat:

Iubesc o fata, dar sentimentul nu e reciproc(cred). Cand ma intalnesc cu ea sau vorbim, ea zambeste si rade la glumele mele. O iubesc mult ( doar la ea ma gandesc) am nevoie de niste sfaturi pentru ai arata ce simt.

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Cand mai rade la glumele tale, atinge`o pe buze cu degetul si spune`i "Sunt sigur ca buzele tale pot fi incantate si de alte lucruri decat simple glume" apoi sarut`o. Daca nu o faci esti un las si nu o vei avea niciodata.Tu alegi.