| Wâhn a întrebat:

HEY TPU. Azi am o intrebare mai delicata. Imi place de o fata frumoasa (din punctul meu de vedere). Si in trecut am fost cu ea, dar atunci eram amandoi in a 5-a, aceeasi clasa (bine, si acum tot in aceeasi clasa suntem). Am fost cu ea 1 saptamana dar eram timizi si nu reuseam sa purtam o conversati. Nu prea aveam nimic in comun, dar imi placea mult de ea (si acum imi place). Faza e ca am prins mai mult curaj si vreau sa fiu din nou cu ea. Mentionez ca nici acum nu prea avem ceva in comun. Eu sunt inalt. Ea nu-i nici inalta, nici scunda. Eu sunt destept. Ea nici proasta, nici desteapta. Totusi, ea rade la glumele mele. Cand ne-am despartit, i-am zis fata in fata, sincer complet. Reactia ei a fost indiferenta. Asta ce inseamna, ca nu ma mai placea? Si daca nu ma mai place, atunci de ce rade la glumele mele? ASTEPT RASPUNSURI SI MENTIONEZ CA DAU FUNDA. Pe scurt: amandoi avem aceeasi varsta, suntem in aceeasi clasa la aceeasi scoala.

Răspuns Câştigător
| Cristinel69 a răspuns:

Nu toata lumea e perfecta ( ex. Nici desteapta, dar nici proasta ). in fine, era ca atare faza
Incearca sa'i spui ce simti, ce te "framanta". Iesi cu ea la un suc, invit'o in oras, mergi la un film, ceva ce sa faca atmosfera big grin

2 răspunsuri:
| DenisBoss92 a răspuns:

Eu iti sugerez sa o intrebi daca mai aveti o sansa.

| Wâhn explică:

Cum vad ca n-am mai primit alte raspunsuri, ii voi da funda lui Cristi fiindca raspunsul lui mi se pare mai util. Denis, si raspunsul tau e bun, dar nu de funda, scuze. Astept si alte raspunsuri pentru ca eu chiar am nevoie de raspunsurile voastre si insist in continuare.