| biencutzalove a întrebat:

Pai o colega de-a mea cand ma cert cu ea i zice la cea mai buna prietena a mea ca cica' eu o barfesc si ca tot zic ca i proasta si din alea si nu este adevarat ea o crede pe ea nu pe mine colega aia rea i atuce cadouri ei ca sa o ascute numa pe ea. dar eu tot nu o pot intelege ca cea mai buna prietena de-a mea a intrebat-o pe colega rea : pot sa ma duc sa ma joc cu bianca(adica eu bianca) ce sa-i mai zic sa ma creada? ca colega rea i croieste viata ei pe ia o intreaba daca sa mearga sa-si ea de la chioscgi mancare daca sa se joce cu mine. ia o intreaba cand am mers la film am stat cate doua colega rea a stat cu altcineva nu cu prietena cea mai buna a mea si ea nu s-a suparat dar in a doua zit tot atatea am stat si colega cea rea acum s-a suparat cica :-p asta-i toata faza cea mai buna prietena se ia dupa ea si ea s-o asculte dar colega rea nu si colega rea cand se supara ca cica' i din cauza mea prietena mea sta numa dupa ea si la mine urla ca o descreierata ce sa fac?:*

9 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Poate daca ai scrie mai corect gramatical, as intelege ceva!

| biencutzalove explică (pentru Ofiintă):

Vai de mine draga ce esti pe clasa I s-au ce tu!

| biencutzalove explică (pentru Ofiintă):

Ce sa zic parca esti pe clasa I

| Ofiintă a răspuns (pentru biencutzalove):

Da, cam pe acolo te incadrezi tu!

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Am citit de 4 ori asta si tot n-am priceput-o rolling on the floor)
draga mea, ai invatat de curand sa scrii?

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Am citit de 4 ori asta si tot n-am priceput-o rolling on the floor)
draga mea, ai invatat de curand sa scrii?
btw AI GRESIT CATEGORIA, asta ni cazul in care nu vrei sa faci sex cu amica ta rolling on the floor

| biencutzalove explică (pentru asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm):

Delirezi copile sau ce fiinta esti si daca stii ca e amica inseamna cai ai inteles :-p

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns (pentru biencutzalove):

Ai o colega cu care te intelegi mai bine, si o colega rea, sfarsit o_O

| anonim1234567_DaIO a răspuns:

Bună, Bianca!
Mai folosește niște semne de punctuație, dacă vrei să te ajutăm.
Oricum, ceva ceva am înțeles. Părerea mea este că, dacă așa zisa prietenă a ta cea mai bună ar avea încredere în tine, nu ai mai avea probleme de genul ăsta. Poate tu așa o crezi pe ea, dar ea pe tine nu... altfel, nu înțeleg de ce ar crede tot ce spune colega ta! Încearcă să vorbești cu ea despre asta, ține-i puțină morală, întreab-o ce se întâmplă cu ea.