| Muflă a întrebat:

Papagalul meu n-are pereche și de fiecare dată când îl scot din colivie își freacă părțile intime de mâneca mea și mă linge. Ce să fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune i o maneca in colivie?:-s

16 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Caută-i o papagaliţăbatting eyelashes.

Răspuns utilizator avertizat
| cosmina16 a răspuns:

raised eyebrows de unde stii ca de fapt nu se sterge cand se freaca de tine? chiar is curioasa cum te linge. sincerstraight face. Sigur nu e un caine? nu te-ai incurcat?

| Pufiiix a răspuns:

Mama ce pervers e

gaseste-i o papagalitzabig grin

probabil vrea si el =>O

| Lexii a răspuns:

Isi freaca partile intime de tine? Bine ca nu te violeazalaughing)!
Si nu te linge, papagali daca sunt doi isi curata ciocul unul altuia, el doar incearca sa isi curete ciocul. Ar fi bine daca i-ai cumpara o piatra speciala in care sa isi curete ciocul.
Varul meu avea si el doar un papagal si i-a pus in cusca o oglinda pentru ca el sa se uite in ea si sa creada ca mai este un papagal.
Succeshappy!

| cccristi a răspuns:

Stiu ca categoria este dragoste si sex, dar hai sa fim seriosi, am ajuns sa dam sfaturi despre viata amoroasa a unui papagal? cand se mai freaca d tine, freacate si u d el si o sa vezi ca o sa ii treaca

| TheDaffodil a răspuns:

Pt intrebarile de genul acesta ar trebui sa existe categoria "aberatii" happy

| Impossibl3 a răspuns:

Cautai o femela big grin funditabig grin?

| MiCuLuTsA a răspuns:

Daca-i mascul dai o femela, daca'i femela dai un mascul...simplulaughing

| Muflă explică:

@cosmina16: Se încălzește, gâfâie și i se ridică penele de pe spate. Deschide ciocul și mă linge, are limba așa ca un vierme

| Muflă explică:

@mhn24: Și unde se poate găsi punctul G dacă nu într-o mânecă?

| takeaway4love a răspuns:

E masturbeaza... ce vrei...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Combina-te cu el big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-i o mooie