| Trolololol a întrebat:

Parfumurile Playboy miros bine pe baieti? (cer opinia fetelor)

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mie mi se par acceptabile [nu sunt nici naspa dar nici nu pot spune ca sunt cine stie ce]acum depinde de parerea fiecaruia

| PanaDeIdei a răspuns:

Hey. La parfumurile Playboy nu prea tine mirosul. Miros bine, insa chiar nu tine mai deloc mirosul.

| OnlineZ a răspuns:

Porcarii...pe care dai o groaza de bani.Mie nu imi place cum miroase.

| UnOmGanditor a răspuns:

Iti pot zice ca mirosul dureaza foarte putin si nu e ceva senzational. (din experienta personala, am parfum Playboy)

| GlossyBabe a răspuns:

Alege ceva mai fresh sau mentol:X e mereu o aroma placuta!big grin

| 1Beibii a răspuns:

Normal love struck! Mie cel putin imi place foarte muuuult smug! happy