| VacutzaRoscata a întrebat:

Baieti, ce gust si miros simtiti atunci cand faceti sex oral fetelor?
funda love struck

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu simt mirosul de la tara si gustul feroviar al trenurilor CFR Romania.

| MMihai a răspuns:

Te uiți singură, la un film, XXXX - pentru adulți, nu pentru tine, -- și iei cu degetul din substanța fluidă respectivă și vezi ce gust și ce miros are!

| porto89 a răspuns:

In cazul meu gustul si mirosul sunt mult mai "dulci" daca fata incepe sa geama si sa se zvarcoleasca un pic :X:X:X

| Raul_7987 a răspuns:

Mi se pare scarbos sa faci asta.

| AzizRO a răspuns:

Un gust nu pot sa zic dulce si un miros specific...laughing)