| Acadeeeaa a întrebat:

Parul meu este filat mediu, si am si breton cam pana la sprancene. In prima zi de scoala as vrea sa imi las parul desprins, dar am cam mult volumsad. Niste sfaturi cum sa fac sa nu mai am volum? Si inca ceva, cum sa-mi aranjez bretonul? nu vreau sa-l prind intr-o parte sau sus, vreau sa il aranjez. Multumesc si fundita! Scz de categorie!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te orientezi aici, http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| ignore a răspuns:

Poti sa til indrepti si apoi sa iti faci bucle tot cu placa si bretonu sal intorci si pe el l fel si sa te dai cu fixativ ca sa rezistehappy

| Lummy a răspuns:

Buna! daca vrei sa ai parul drept, ti-l poti indrepta cu placa. si bretonul ti-l poti da intr-o parte, fara sa-l prinzi...il lasi liber. succes!

| addalecsandra a răspuns:

Ca sa nu mai ai volum nu mai baga in fiecare dimineata cand te trezesti degetele in priza happy rolling on the floor

lasand gluma la o parte poti sa incerci sa nu-ti dai cu balsam cand te speli in caz ca folosesti iar daca nu incearca sa te piepteni cat parul este ud, apoi sa il lasi sa se usuce singur fara feon. happy
bretonul il poti pieptana cu o perie si sa-i dai cu putin fixativ :*

FUNDA?

| KidDaCuOcHiAlBaStRi a răspuns:

Pai te poti uita pe youtube si poti vedea tot felul de frizuri care se pot face destul de usorwinking