| BlondaLuiC a întrebat:

Pe bune? Prezervativele sunt pe dimensiuni? Cum se face ca eu n-am vazut niciodata un prezervativ pe marimea X, Y sau Z raised eyebrows?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Nu stiu daca exista si in Romania dar unde locuiesc eu poti cumpara absolut tot ce vrei, inclusiv prezervativ pe marimi pentru care, evident, dai un ban in plus. Am auzit candva si de o firma care face pe comanda happy

3 răspunsuri:
| justfreelove a răspuns:

Scrie pe spate dimensiunea (e scris foarte mic acolo unde spune din ce sunt facute etc), ceea ce este o tampenie pentru ca de multe ori se intampla sa iei prezervative mai mici care te strang, nu incap sau se rup straight face.

| cristimihailov a răspuns:

Citeste pe spate. Scrie diametru.