| liviu42 a întrebat:

Cum reusiti de rupeti prezervativele cand faceti sex? Ca am vazut foarte multe probleme din cauza faptului, am facut sex cu prezervativ si s-a rupt.

Răspuns Câştigător
| answer a răspuns:

Iti zic eu cauza principala! Nu sunt de vina fetele si fraierii care nu sunt in stare sa citeasca un prospect, crezandu-se mari stiutori! Sti ca atunci cand iti pui prezervativul, trebuie sa tii varful prezervativului presat intre degete, ca nu cumva sa ramana aer acolo; ei nu au habar si in loc sa-l ruleze, mai trag si de el, tensionand astfel varful si micsorandu-i rezistenta! Aia e singura cauza pentru care se rupe! nu ca unele fete sunt "prea putin lubrefiate" sau mai stiu eu ce!

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu sunt prezervative de calitatae, nu sunt mânuite corect ori sunt expirate!
Pa, pa.

| Nextone a răspuns:

Answer are dreptatewinking

| Азбука a răspuns:

Pur si simplu.

| liviu42 explică:

Cred ca trag cu dinti de el,si cat de iepureste da din cur, frecare etc., si daca nu sunt femeile lubrefiate indeajuns sa alunece ce dracu placere mai este sa o faci pe uscat. Si va mai zic eu ceva un prezervativ tine lejer 5. 5litri de apa si nu se rupe.

Răspuns utilizator avertizat
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Or folosi Marca 1 sau ARO!

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

FI atent ma noi baieti apasam accelerati din ce in ce mai atere si nu putem sa ne oprim nu avem frane intelegi si cand sa rup iese benzina

| YoYoLicious a răspuns:

Sunt fete care nu sunt lubrifiate indeajuns, chiar daca sunt excitate si pur si simplu se rup. mare cacaoh go on Nu se rup ca asa vrem noi, nu tragem cu dintii de ele

| YoYoLicious a răspuns:

Auzi, liviu, si galeata mea de la tara tine 10 litri de apa, dar, intr-o zi, cand am pus un litru de apa in ea, s a rupt toarta.ce ghinion, nu?
Cat despre lubrifiere, cand o faci primele dati, de la dezvirginare, nu ai cum sa te umezesti asa tare, esti stramta, prezervativul nu e lubrifiat bine, si se rupe. Pentru una care a fost virgina, abia dupa mai multe contacte se relaxeaza indeajuns ca sa fie lubrifiata ca lumea. Dar pana atunci, ce sa faca? sa si gaseasca un virbrator, pana se largeste indeajuns si nu mai e posibilitatea sa se rupa preszervativul?