| PuiutCostica a întrebat:

Pe ce canale tv se difuzeaza filme 18 +si la ce ora încep?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

L a tv se difuzeaza nonstop filme porno pe superone dar trebuie sa suni la RDS sa ti l activeze si vei plătii luna viitoare un tarif de activare deoarece se află in pachetul extra

| LordCristobal a răspuns:

Când aveam abonament la Romtelekom acum 10 ani avea niste posturi care aveau filme porno noaptea dar erau codate.
Unul din ele se numea Hustler celelalte nu mai stiu cum se chemau.
Daca ai Digi sau Telekom vezi poate ai si tu posturile astea.
Dar mai bine te uiti pe net, sunt multe site-uri de filme porno pe care le poti viziona usor.

| RoxanaIoana108 a răspuns:

La ce iti trebuiesc filme porno pe televizor din moment ce ai telefon?
Exista zeci, poate chiar sute de site uri porno.

| ndrxw22 a răspuns:

Pe digi sport 1, dupa ora 00:00

| jorgedoliu465 a răspuns:

Tlc si cartoon network peste 0000

| FilipinPinPilin a răspuns:

Daca te referi la filme specific pentru adulti, nu exista la TV, man. Cauta si tu pe internet.

Daca te referi la filme normale care sunt 18+ pentru violenta sau droguri, alea se redau pe mai multe canale de filme(AXN, DIVA, Pro tv etc.)

| CostelMotoc a răspuns:

La ce oră vrei

| Horleanu_Ciprian_ a răspuns:

Super One