| DiaVp a întrebat:

Pe la ce varsta ati avut primul sarut? Cum l-ati putea descrie?

Răspuns Câştigător
| MyDiana a răspuns:

Primul sarut a fost minunat ( desi persoana s-a dovedit a nu fi atat de minunata pe cum credeam ). Aveam 12 ani si apropierea dintre buzele noastre nu am sa o uit niciodata. Desi am mai avut prieteni si poate saruturile au fost cu mult mai bune, primul raman in inima mea pentru totdeauna asa inoccent si stangaci cum a fost.

25 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Primul sarut l-am avut la 14 ani (stiu ca e prea tarziu insa pana acum nu mi-am mai placut de nimeni intr-o mare masura)
si a fost practic un joc adevar sau provocare
eu a trebuit sa il sarut insa eu nu am facut acest pas
el m-a sarutat
si a fost o clipa in care parca ma simteam cea mai frumoasa si iubita fata
oricum imaginea din cap nu mi-am putut-o sterge nici acum
si nu poti descrie un sarut insa iti pot garanta ca este magicwinking

| b3bitsa a răspuns:

12 ani.
Sarutul e ceva special, care trebuie incercat.

| tmteo a răspuns (pentru b3bitsa):

La 12 ani? pai eu la 12 ani ma jucam cu masinutele in fatssa blocului, nici nu stiam ce-i ala sarut..si virginitatea a fo la 13 sau?laughing

| b3bitsa a răspuns (pentru tmteo):

Aia ai facut tu! Si vezi mai usor cu intrebarile ca nu esti in masura sa-mi pui... nici macar nu ma cunosti. Si apropo ce ai tu de aici?
Hai pa, pa!

| tmteo a răspuns (pentru b3bitsa):

Si totusi la 13 a fost?laughing)

| ValyMha a răspuns:

Pe la 14 ani. Si cuvintele nu pot descrie acel sentiment

Răspuns utilizator avertizat
| Sἶrenἶa a răspuns:

14.
A fost cu o fata (eu-s fata).
Era pretena mea cea mai buna atunci...si am dormit intr-o noapte la ea. Cauza a fost "betia", ca sa spun asa, deoarece inspre seara am dughit o sticla de ...am uitat ce era.
Si na, ne-am pupat. laughing

| Șttefania a răspuns:

Acum vreo 3-4 luni, la 13 ani. Am avut atatea emotii, si am visat la acel moment. Stateam pe o banca si m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el si eu am zis da, si apoi m-a sarutat. In fata noastra era bradul de craciun ca s-a aprins aproape de acel moment. Desi relatia nu a durat decat o saptamana., a fost un moment special.

| pisicutza_7425 a răspuns:

Pe la 13 si ceva...a fost foarte dragut ..pentru ca pe baiatul ala l-am intrebat de vrea sa fie cu mine ..si el ca raspuns m-am sarutat...

| Corina1325 a răspuns:

Lol laughing>. am aproape 17 ani si nu am avut primul sarut..si arat super bine..practic nu am agsit persoana potrivita..prefer asa decat sa fiu cu cineva..sa am primul sarut si peste o saptamana sa ne despartim laughing... la 12 ani eram copil copil.iar voi... traiti-va copilaria. aveti timp de saruturi, fratilor!

| Alexandru98 a răspuns (pentru Corina1325):

Ai mare dreptate

| SellySellena a răspuns (pentru Corina1325):

Drga, copii ce s-au nascut dupa 2000[inclusiv] nu mai au primul sarut la 17-18 ani. Nu mai e normal sa il ai atunci. Asta e lumea din ziua de azi!

| gemeni6226 a răspuns:

Am avut 19 ani si a fost mai mult decat minunat am simtit ca ametesc de fericire.

| rousz a răspuns:

Hey! cred ca pe la 14 ani, da cam asa! Iti dai seama nu stiam cum se face... ce vedeam si eu prin filme alea alealaughinglaughinglaughinglaughing am avut emotii ca de...era ceva nou pentru mine happy tu?

| DiaVp explică (pentru rousz):

Inca nu m-am sarutat.Am doar 11 ani jumate, dar arat de 13.

| rousz a răspuns (pentru DiaVp):

Aha... lasa ca ai tu timphappy

| Someoneeene a răspuns:

La 14, a fost exact acum un an, pana atunci nu am mai avut prieten si nici el, deci a fost "the first kiss" pentru amandoi, in acel moment m-am simtit... nu pot descrie. Dar nu se va repeta prea curand pentru ca am decis ca-s prea mica. nu mi-l pot scoate din cap, dar mai bine astept un an sau doi

| Emmy125 a răspuns:

La 14 ani.A fost destul de ciudat pentru ca el nu stia ca e primul sarut..si a vrut cu limbutza si eu m-am speriathee hee Dupa m-a intrebat daca vreau sa fiu prietena lui si dupa 2 zile am acceptat si atunci o fost adevaratul "prim sarut" pe care nu o sa-l uit niciodatalove struck

Răspuns utilizator avertizat
| DiaVp explică:

Nu neaparat sarut frantuzesc.

| Crystyna_Elena_1997 a răspuns:

Primul sarut l-am avut la 17 ani, adica aseara, cu un tip mai mic ca mine cu un an. Senzatia aia pe care am avut-o nu o pot descrie in cuvinte, dar crede-ma eram si cu sora mea care e topita dupa acel baiat inca din clasa a 5-a, iti dai seama a fost un pic jenant fata de ea ca s-a cam suparat pe mine.Dar crede-ma nu o sa il uit niciodata. A fost o noapte de neuitat :* :*

| aleksia1 a răspuns:

La 12 ani si regret atat de mult.A fost cu o persoana nepotrivita si chestia asta imi va sta in cap mereu. Eu nu o sa ma pot bucura spunand ca primul sarut a fost minunat... prefer sa spun ca primul sarut a fost cu al doilea prieten al meu si chiar a fost ca primul sarut a fost asa ciudat imi era atat de frica si se mai holba si prietena mea cea mai buna la noi dar a fost atat de romantic si frumos... imi eswte asa dor de acel baiat

| abczzz45 a răspuns:

La 12 ani ce naiba!

| Tinna_Criss_1999_EQRq a răspuns:

La 13 ani a fost primul meu sarut.....nu a fost greu, la inceput ma ingrijoram k nu stiam ce trebuie sa fac dar l-am lasat pe el sa ma sarute si am facut ceea ce am simtit