| anonim_4396 a întrebat:

Pe langa faptul ca 1 luna intreaga a afirmat ca ii plac tipele mignone si blonde acum s-a cuplat cu o tipa inalta, bruneta:|
Convorbire pe mess:
El:Ghici cu cine sunt:)
Eu:Cu cine?:)
El:Cu x de la 7B
Eu:wawww:OBravo!
El:Te rog sa nu te bagi in relatia mea si sa mi-o strici!
Eu:Nu ma bag! Tu mi'ai zis! Nu imi pasa.Ramanem prieteni ok?;;)
El:prieteni:)
Eu:Dar nici tu nu te bagi in relatiile mele da?;;)
El:Nu, nu ma bag.Inca ceva...
Eu:Zi!
El:Esti impreuna cu Y?
Eu:Parca ai zis ca nu te bagi:-L
El:Nu ma bag! Doar intreb!
Eu:Raspunde'mi si tu al o intrebare
El:Zi!
Eu:Iti mai pasa de ceea ce a fost intre noi?
El:Ce intrebare e asta?/:)
Eu:Raspunde'mi si iti raspund si eu la intrebarea cu Y!
El:Nu, nu imi mai pasa.Acum imi pasa decat de mine! Si de X bineinteles
Eu: ok:]Nici eu nu sunt cu Y

Este aproape clar ca nu mai vrea sa fie cu mine:(! Dar eu nu pot sa il uit:|

9 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu e aproape clar ci e clar ca el merge mai departe, lucru pe care ar trebui sa-l faci si tu!

Matusa mea m-a invatat un lucru: nu plange dupa fosti pentru ca Dumnezeu o sa-ti trimita unul mai bun de fiecare data!

La mine s-a adeverit, ce-i drepthee hee

Deci lasa-l pe el in plata Domnului ca, desi acum nu ma crezi, sigur o sa gasesti un baiat de 1000 mai bun decat el!
Are balta peste si vei iubi din nou!

Trebuie doar sa ai incredere si inima deschisa!

| Bacemi a răspuns:

Trebuie sa mergi mai departe. In legatura cu preferintele, astea se schimba de la o zi la alta. Cel mai mult depinde personalitatea partenerului. Cand vezi o fata poti spune ca iti place sau nu. Pana atunci poti spune ca nu iti place acel gen de a fi, dar poate ea ii da o stralucire aparte.

| catthshshshs a răspuns:

Pai tu singura i-ai dat apa la moara. De ce nu ii spui verde in fata si nu o mai iei pe ocolite?
El ce sa inteleaga din discutia cu tine, ba il placi, ba nu...

| Dizzydizz a răspuns:

Pentru inceput ia o pauza de a vorbi cu el
Nu l mai baga in seama e mai bine asa
daca vei continua sa vb cu el vei suferi de 2 ori mai mult
Ori e imatur ori fraier ca vrea sa te face geloasa dupa ce v-ati despartit.
Lasa- l cu x de la a 7a B si gtoh go on

| Lorelai a răspuns:

Mie mi se pare mai mult ca ar vrea sa te faca geloasa!

| LaMisto a răspuns:

Asa imi zice si prietenul meu laughing nu mi plac blondele dar numai relatii cu blonde a avut in trecutlaughing)

| Zmeura a răspuns:

Mda. nasop dar eu cred ca vreau sa te faca geloasa.Succes!

| alexxa;x a răspuns:

Deci...totusi important e ca ti. a spus in fata si nu ti. a ascuns asta! ai fi suferit mai mult...sad
totusi daca vrei sa. l uiti baga. i id la ignorehappy, sterge pozele cu el, sterge mesajele din telefon si nr. lui happysi ai sa vezi ca incet incet o sa uiti happysi...cum spune "floom" are balta peste stai linistitawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E clar ca el trece peste ce a fost intre voi, asa trebuie sa faci si tu.
Iti este greu acum, dar iti va fi bine mai tarziu.
Asa e dragostea, aduce bucurii si suferinte.
Important e cum trecem peste.
Bafta!