| Spynky a întrebat:

Penis de 17cm(treaz) la 13 ani? pls raspunsuri serioasehappypuppy dog eyes

20 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Vezi ca primesti nuielusa daca mai minti. Ce-mi place generatia care vine rolling on the floor!

| BlueHusky a răspuns:

Nu am idee... poza si fetele sa zica laughing
Esti pro happy e ok

| Anablondyi a răspuns:

Cu cat mai mare cu atat mai bine! laughing si nu conteaza cine pune intrebarile poate sa fie siv unu de 7 ani laughing

| ionika17 a răspuns:

Penis la 13 ani de 17 cm. Poi la 18-20 decat il ai?! Nu cred ca e prea binewinking

| darrio2007 a răspuns:

De ce treaz? In rest e beat?

| Douapunccteunics a răspuns:

Nu

| elenaA_9063 a răspuns:

Eu zic ca e ok. Sa stii ca nu conteaza dimensiunea cat conteaza ce stii sa faci cu ea! big grin

| noktambul a răspuns:

Du-te, mai baiete, la femei adevarate. Sa-si de ele cu parerea, si dupa aia, daca mai e cazul, masoara-ti-l!

| IxυυLєţ a răspuns:

Eeee na...smug
Si vrei sa te dai mare sau ce? smug
laughing
Da e normal. big grin

| FreakyFred a răspuns:

Si care e intrebarea?

| Microice a răspuns:

Mai taie dracul din el laughing

| BlackVeil a răspuns:

Tare... Eu in locul tau cu asa serpalau, m-as duce la cancelarie si le-as speria pe profesoare. laughing
Bauuu!

| Crys_4835 a răspuns:

Buna Spinky.:* cred ca este normal sa iti fie de 17cm si treaz.happy baga idul anto22mur@yahoo.com si mai vorbim si pe mess si este chiar normal depinde si daca iiti faci labahappy... vorbesc serios baga idul anto22mur@yahoo.com

| Crys_4835 a răspuns:

Uh nai avut ce face acum 3zile alex?laughingrolling on the floor

nah team pupat!:*:Xsmugsmug unde vrei tuh vb pe mass!laughing

| Spynky explică:

Altcnv?big grin

| Spynky explică:

E normal?

| cdinu a răspuns:

Tu dai pe la.ba la fiecare juma de ora?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti fiul lui terente. dar mama ta cine e?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 10 ani si penis de 21cm big grin

| Alex12Edi a răspuns:

Sunt din viitor și îți spun că nu mai ai penisu sau că nu îți găsești o femeie adevărată ci doar curve ce se folosesc de peninsula tău