| CiprianDCY a întrebat:

Am 16 ani si am penis de 17cm in erectie...ce metode naturalistice stiti pentru a-l mari la 21cm?

17 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exista nici o metoda. De altfel, un penis peste 20 de cm este considerat un handicap, fiindca determina dureri majoritatii femeilor.

| mona a răspuns:

Exista modalitatea de al mari dar chirurgical si sunt sigura ca nu vei avea mai mult succes la fete avand penisul de 21 de cm

Răspuns utilizator avertizat
| Raiden a răspuns:

Baga-ti un batz in c_r pana ajunge pe partea cealalta laughing

| Nordic a răspuns:

"Bună TPU. Am 16 și sunt cam prostuți așa de felul meu." Nu mai stați mă toată ziua cu măna și ochii pe penis. Ce naiba e cu voi?

| relian a răspuns:

Raspunsul corect este cel cu lupa.Sau iti poti lua si un telescop si sa dai tipei cu care faci sex.Nu te mai agita si nu cauta nicaeri ca nu faci decat sa iti pierzi vremea. Unia au spus la mine a functionat.A functionat ce? Probabil a luat si el o lupa ceva si a vazut-o de 30 cm. Teoretic ar fi posibil dar iti trebuie un doctor care a mai facut asa ceva.Adica cred ca ar trebui sa ai ceva zeci de mii de euro sa ajungi acolo unde vrei tu.Practic se poate mari si lungimea si grosimea insa nu cred ca poti sari de la 17 la 21 cum tu vrei.Marirea in grosime se face prin implant cu grasime dar nu tine forever.Adica dupa o vreme se resoarbe grasimea si asta e trebuie sa repeti.Lungimea se poate opera.Se si fac operatii de genul asta si in Romania.Dar in oricare din cazuri trebuie sa ai ceva bani.Lungimea nu stiu cat se poate rezolva dar nu cred mai mult de 2 cm.Ce am spus nu e ce cred eu este ce se practica, asa iti poti mari dimensiunile.Alte metode daca auzi creme sau stiu si eu ce dispozitive zic sa stai linistit ca nu fac altceva decat sa te usureze de bani.Decat sa dai cu creme sau sa cumperi aparate de marit leagati o piatra de penis si tot aia e.Probabil africanii asa au ajuns la dimensiunile alea dar asta in generatii si trebuie sa stapanesti bine aceasta metoda.Deci ca metoda naturala atat ai la dispozitie si care ar functiona cel putin teoretic sa tragi de scula un anume timp si cu o anumita forta care creste progresiv de la zi la zic.Creme pai sa vedem. Unia vand creme gata vrei penis de cat? Te rezolvam imediat.Problema este ca ar trebui sa te intrebi urmatorul lucru:cum dai acea crema pe penis, ce folosesti? Bineintele mana normal.Si voi care spuneti ca da merge cu cremepe acele creme scrie cumva sa folosesti manusi cand dai cu crema? Nu scrie si ca urmare cei care au folosit creme si au marit scula ar trebui sa aiba si mana mai lunga nu? Dar deocamdata nu am vazut pe nimeni cu manile mai lungi decat ar trebui sa le aibe. Sfatul meu este ca la anii tai 16 cat zici si o ai de 17 sa faci sex cat mai des.Stii cum este ca la sala daca faci sport cresc si muschii, creste masa musculara.Prin masturbare nu se intimpla acelasi lucru.Doar prin sex cu o partenera o sa observi ca e ceva mai mare daca faci des si regulat.Bafta si daca auzi sau incerci ceva si merge anuntama si pe mine sau pe noi cei de pe aici.

| 1libercugetator1 a răspuns:

Altceva nu ai de facut decat sa minti

| altrix a răspuns:

Mănâncă un penis mai mare si incarca sa-l pisi

| Yonel_Ady_1999 a răspuns (pentru altrix):

Ombladon...buna asta

| cristi62 a răspuns:

Ba la-ba.giule, tu crezi ca pe fete le intereseaza scula, nu ci cum o folosesti, asa ca nu mai pune intrebari de santier, o zi buna sa ai.

| annabetu a răspuns:

Vezi aici http://xshop.cabanova.com/solutie-marire-a.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute

| D3vilAngel a răspuns:

Exista,uitate pe www.pornhub.ro e un site de filme porno si o sa-ti apara o reclama cu maresteti penisul si e 100% naturalista
Funda daca te-am ajutat

| pLy a răspuns:

Ia proteine, filme xxx si laba la greu...

| Zzzaaa a răspuns:

Il faci in fiecare dimineata cu miere si seara incerci sa o sugi...rolling eyes

| GabiBOSS001 a răspuns:

Boss fii atent cum trebuie sa faci, metoda este 100% garantata ca in 2 luni iti creste cu 2 cm. Dar vezi sa nu o folosesti mai mult de 2 luni ca ramai fara. In primul rand trebuie sa faci rost de niste taurina crema, o ungi in fiecare zi timp de 2 luni si te apuci sa bei niste steroizi SteroMAX sau Galenika (ar trebui sa le gasesti pe okazii sau pe net) steroizi ii iei odata pe zi timp de 1 luna si taurina 1 data pe zi timp de 2 luni si garantat in 2 luni cu 2 cm in plus o sa ai. Anunta-ma daca ai reusit! Sanatate