| Ella_6945 a întrebat:

Pentru baieti: ce fel de fete va atrag cel mai mult? Cum arata fata perfecta pentru voi?[funda.cine o zice cel mai >frumos:]

Răspuns Câştigător
| Andy_7467 a răspuns:

Fata perfecta ar fi fata De care te indrgostesti asa cum este ea, chiar daca ea (exemplu) este blonda si tie iti plac brunetele sau ori ce alta culoare.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Domnisoarele de pe centura, macar recunosc ca sunt prostituate asta imi place cel mai mult la ele.

| Castiel a răspuns:

Bruneta (merge si blonda) desteptuta,frumusica,sa se imbrace nitel sexy (nu ca parasutele alea -.-) sa se uite si la suflet nu numai la fizic,sa petreaca mult timp cu mine, sa fie intelegatoare, inimoasa/dragastoasa, si sa ne iubim amandoi si sa nu insele-.- sau alte apucaturi de curva

| Darius_6848 a răspuns:

Poate toti ziceti ca aspectu nu conteaza. dar nu mai mintiti. aspectul conteaza dar foarte mult si genu de fata cu care stai. stau cu o domnisoara de 3 ani si sincer dupa ce am cunoscut-o nu am fost niciodata tentat so insel, sa ma uit la fundu la una pe strada etc. exista o chestie de compatibilitate aici, nu se rezuma numai la atractie, desi joaca un rol important. raspunsul meu, e fata care te face sa zambesti chiar si cand te enerveaza la culme. putini inteleg ce am scris da acei putin care o fac poate gasesc o explicatie mai buna ca a mea big grin

| Joint_4006 a răspuns:

Sa se imbrace larg.1:65 saten, caprui, sa fie de caterinca.
Greu gasesti in Romania!

| Enzio a răspuns:

Pai,bruneta,ochi albastrii daca se poate:X, sa stie cum sa se imbrace si sa fie isteatasmug

| Gabone a răspuns:

Poi fata perfecta pentru mine ar trebui sa arate:
Un ten deschis la culoare,parul de culoare saten, nu prea inalta, sa fie in pas cu moda

| Andy_7467 a răspuns:

Fata care nu este proasta si plina de silicon (pitipoanca).

| horatiu_4666 a răspuns:

Una care sa nu fie pitipoanca si proasta!