| врЕДИна a întrebat:

Pentru baieti, cum ar trebui sa fie o fata ideala?

Răspuns Câştigător
| Shagun a răspuns:

Cand zic o fata ideala ma gandesc in primul rand la fizic.
Ar trebui sa imi placa, sa aiba niste trasaturi perfecte. Apoi ca trasaturi de caracter, sa ma inteleg bine cu ea deci sa vie deschisa, sa comunice, sa sa asculte si parerile altora si sa nu placa decat pe minehee hee

4 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Muta!

| MariusB12 a răspuns:

Să nu depășească granițele bucătariei. Restul datelor sunt irelevante.

| johnydark a răspuns:

Fata ideeala ar trebui sa fie independenta, sigura pe ea si mai ales inteligenta.

| Rolly a răspuns:

Intelligent, fara fite in ea, sa stie sa se comporte, sa nu se lase usortongue big grin sa aiba manieretongue