| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, cum e fata ideala pentru voi?

Răspuns Câştigător
| numele2 a răspuns:

Fata ideala pentru mine e fata cu care ma inteleg, in care am incredere, cu care vorbim absolut orice, care sa merite totul, ce e mai bun, bineinteles in afara de insusirile fizice. Da te sustin, ca fata perfecta e doar una pe noapte pentru ca barbatii nu mai stiu sa aprecieze mangaierea si placerea pe care le-a dat-o Dumnezeu. Eu sunt de parere ca pana la urma azi nu toate fetele merita. Sper ca te-am ajutat.big grin

7 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

Fata ideala? Cea care ma iubeste si pe care o iubesc este fata ideala.

Răspuns utilizator avertizat
| AlbertSeby a răspuns:

Inalta cam 1.70, isteata, frumoasa, glumeata si sa nu fumeze sau sa bea, sa nu fie tocilara(urasc tocilarele).

| XxRoByXx0O a răspuns:

Isteata, glumeata, frumoasa, preferabil sa nu fie mai mare ca mine, inalta si fara obiceiuri gen fumat, alcool... Te-ai prins uh. Da de ce?

| AndraRox a răspuns (pentru XxRoByXx0O):

Iti apreciez raspunsul.De ce am pus aceasta intrebare? Pentru ca in ziua de azi fata perfecta nu prea mai exista, adica este una pe noapte, intelegi ce vreau sa zic? Barbatii nu prea mai apreciaza femeile si de aceea am vrut sa vad parerea unui baiat despre o fata potrivita pentru el.
Nu multi baieti sunt contra fumatului si asta face sa iti apreciez si mai mult raspunsul.

| CeSaMaFac a răspuns (pentru AndraRox):

Si eu tot la fel nu-mi place ca cel de langa mine sa fumeze cand vad pe cineve care fumeaza eu ma dau la oparte si sunt unii prieteni care ma intreaba daca vreau sa trag.laughing