| andradat a întrebat:

Pentru baieti. E fain daca o fata are pierce in limba? Va place mai tare?

16 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Bai baieti voi ati probat vreodata asa ceva?
Firstly, o fata cu pierce e o fata normala cu o bucata de metal in gura. Crezi ca o bila de metal o schimba peste noapte?
Secondly, pierce-urile nu zgarie. N'ai sa vezi tu pierce care sa zgarie cat oi trai. Ele sunt slefuite astfel incat sa nu zgarie. Voi v'ati pune un cui in gura?
Thirdly, pierce-urile nu se desfac asa de usor. Trebuiesc desurubate, ma rog traba e mai complicata, ele nu se desfac de la un sarut.
Fourthly, exista si piercing-uri cu magnet, care nu necesita gaura. Totusi...nu stiu daca se pot pune si in limba, dar in buza da.

| valy a răspuns:

Depinde.fiecare e cu gusturile lui.oricum.treaba este ca trebuie sa iti placa tie ca persoana sa porti pierce in limba.nu sa iti pui de dragul baietilor... da intr-adevar pe undeva da niste senzatii tari. dar prefer mai mult o fata normalahappy

| andradat explică:

Eu cand zic daca e fain ma refer la sex oral sau sarut! E clar ca pe baieti putin ii duce capul.

| Miauti a răspuns:

NU! zici ca sarut cureaua de la pantaloni.

Răspuns utilizator avertizat
| Adyr0 a răspuns:

Mie personal imi place in buric love struck. N-am avut parte de fete care sa aiba in limba, dar asa la prima vedere nu-mi place.

| GdX a răspuns:

Aiurea.

| aangelia a răspuns:

(sunt fata) nu mi as face in viata mea pe fata. mie imi place in buric :X

| Karamel a răspuns:

Pana acum nu am avut nici o prietena care sa aiba pierce in limba, dar nu cred ca mi-ar place...

In buric nu as avea nimic impotriva... cu toate ca nu prea ma incanta asa mult pierce`urile astea tongue

| ☣ JoHNnY ☣ a răspuns:

Sincer... Mie unul nu...:d

| AlexDK a răspuns:

Mie mi se pare inutil...si chiar nu ar avea sens sa iti pui pentru prietenul tau sau pentru alti baietihappy
tie trebuie sa iti placa si sa te simit bine happy

| z8 a răspuns:

Clar nu. Acel pierce striga "uita-te si la mineeeeeeee ", ceea ce-i penal. Daca arati cat de disperata esti dupa atentie, numai specimene o sa atragi. Parerea mea.

| BEBE_6063 a răspuns:

Ce sa-ti placa? daca doamne fereste cind o saruti se desface jucaria si o inghiti? niste aiureli

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare dezgustator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi place... pur si simplu curveste

| Theidolon a răspuns:

Pierce-urile nu sunt 'faine' happy