| Rose_2860 a întrebat:

Pentru baieti: preferati fetele cu sani mari, medii sau mici? si de ce?

16 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu prefer baietii...laughing.

| yoooo1990 a răspuns:

Mai, mie imi e indiferent ce fel de sani are o fata.Pe mine mah intereseaza sa stie sa iubeasca si sa aiba capul pe umeriwinking

| cîrne a răspuns:

Simt o unda de frustrare...

| aLyNuSh a răspuns:

Mari.Dece? Pentru ca imi plac fetele cu forme accentuate.Si te simti mai bine cand mergi pe strada cu o fata"buna" decat cu una de care sa rada baieti de tine.

| dean a răspuns:

Pai, depinde de persoana, daca esti cu o fata si are sanii mari, medii sau mici si o iubesti asa cum este mai conteaza ce marime are la sutien, kiSS!

| trifsandu a răspuns:

Eu prefer fetele cu sinii medii. De ce... nu stiu... stiu doar ca imi plac. Nu te poti pune cu legile dragostei.

| kotys a răspuns:

Mie imi plac cele cu sani frumosi.Nu are are importanta daca sunt mici, medii sau mijloci.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer fetele cu sanii mari, pentru ca langa o fata cu sanii mari ma simt in al noualea cer si sunt excitat la maxim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu sani mari,, pentru ca caiful e mai mare cin faci sex...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Medii

Răspuns utilizator avertizat
| viserosii a răspuns:

Ce vrajeala pe baietii astea, normal ca le plac sanii mai, cat mai mari!laughing
glumeam si eu

| MessiMessi a răspuns:

Îmi plac fetele cu sânii mari, să am de ce apuca.

| esperado a răspuns:

Nu conteaza, preferabil e sa ai de ce sa prinzi cred ca mai frumosi sunt mai mari, dar nu depinde de sani sunt alte criterii

| andryan23 a răspuns:

Prefer cu sinii medii