| Mariana155 a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti : sunteti aici baieti carora le plac fetele mici de inaltime si slabute si nu cele cu sani mari, inalte si cu fund mare? Adica exista de fapt acest gen de baieti mai exact? Pe care le preferati?

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Suntem. Unii prefera un astfel de fizic.

| neutrino a răspuns:

Cum sa nu ne placa si asemenea fete?

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Astfel de baieti se gasesc si la coltul santului.

| LTAA a răspuns:

Da... Eu nu sunt pretentios, cum nici nu sunt Mr. Perfect, sa roiasca fetele in jurul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce inseamna slabuta la tine. daca e una care are picioru sau bratu cat 3 degete de la mana mea, zici ca nu a mancat de 3 ani, gen bianca draguseanu, nu prea. sunt mai multe tupuri de slabut. cu inaltimea nu am problema, poate sa fie si mai inalta ca mine (chiar daca nu sunt multe fete la 1.85) sau mai mici, nu am pus accent pe inaltime vreodata.

| Mariana155 explică (pentru anonim_4396):

Dar 1.54 si 41 kg ar fi ok?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mariana155):

Chiar nu iti pot zice asta. daca da o fata pe aici iti va zice sigur, eu fara poza nu pot zice ce si cum. cu imaginatia nu stau bine. la baieti stiu dupa inaltime cate kg ar trebui sa aiba dar la fete nu.

| DataSoft a răspuns:

Cred ca da..eu sunt unul dintre ei happy