| keytleen a întrebat:

Pentru baieti: Preferati o fata virgina sau una dezvirginata?

21 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Categoric dezviginata

| Bogdan1212 a răspuns:

Virgina sa stii ca esti primul si ca nu are alte boli

| h3r a răspuns:

Una dezvirginată...de ei.

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns (pentru h3r):

Daca se poate ceva-n gen univers paralel sau sa o dezvirgineze o clona de-a mea, in asa fel incat sa evit frustrarea ca a mai luat-o altu si prostia de semisex pa care poti sa-l ai cu o virgina happy

| h3r a răspuns (pentru AnalbagBannatPeNedrept):

Și dacă o satisface mai mult clona ta?!

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns (pentru h3r):

Pai teoretic ea nu stie ca este o clona, pot sa ii spun ca am un moment prost sau stii tu, scuze draga nu stiu cum dar jur ca e prima oara cand mi s-a intamplat atat de repede, dupa normal omor clona si va trebui sa se invete cu futaiul de proasta calitate pe care il pot oferi, dar asta iti dai seama ca ma va macina ani de zile pana o impusc pe tipa ( ea clar imi va tot aduce aminte de prima noapte si cat de magica a fost) si dupa ma voi sinucide sad

| h3r a răspuns (pentru AnalbagBannatPeNedrept):

Awww...:( vrei să te țin de mânuță până când te decizi să-ți pui funia?

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns (pentru h3r):

Un sfarsit tragic, dar totusi anticipat sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si de baiat, cata experienta are in domeniu

| Demonull a răspuns:

Virginele sunt socate si cu ele nu o faci de placere o faci ca sa le bifezi pe o lista.Deci pentru placere clar dezvirginatele.

| varcolaccc a răspuns:

Amandoua happy

| igrek a răspuns:

Una nu prea folosita.

| ExPeRyMeNt a răspuns:

Mie indiferent numai fata sa fielaughing dar as spune cai mai bine virginabig grin asa zi eubig grin

| Alexu9696 a răspuns:

Depinde de fata...

| keytleen explică:

DE ce?

| AndreiGSQ a răspuns:

Tu ce ai prefera mai mult? O pizza intreaga sau una inceputa?

| biciuscar a răspuns:

Ambele

| pufies a răspuns:

O fata care sa-i domine, deci cu experienta.

| AndreiLeviux a răspuns:

De obicei a-2 varianta nu e atat de lucru

| AndreiLeco a răspuns:

Clar dezvirginata