| alessia_7575 a întrebat:

PENTRU BAIETI:va deranjeaza daca o fata poarta ochelari? de ce?

Răspuns Câştigător
| Damian a răspuns:

Dimpotriva, o face mai sexy, rrrrr

20 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Nu, dar sper ca atunci cand saruta si da jos, nu vreau sa-mi bage rama in ochi sau sa-mi zgarie nasul cu ea. happy
Ma deranjeaza ochelarii de soare, in special persoanele, indiferent daca sunt b sau f, care vorbesc cu mine cu ochelarii pe nas.

| Flav a răspuns:

Nu, nu ma deranjeaza absolut deloc, cateodata chiar le da o aura speciala.

| Floreenofficial a răspuns:

NICI VORBA! m-ar deranja daca nu i-ar purta fiindca vederea este ESENTIALA!

| lplostonyou a răspuns:

Nu ma deranjeaza deloc deoarece si eu port ochelari de vederehappy si eu zic ca omul nu trebuie judecat numai din aceasta latura, daca poarta ochelari sau nu, multe actrite de exemplu poarta ochelari de vedere.Cum au mai spus si altii inaintea mea, tipele cu ochelari au un aer mai sexy.

Răspuns utilizator avertizat
| devilll a răspuns:

Nu, chiar o face mai sexi

| Cretaker a răspuns:

Oh hey guys, don't mind me.

http://i34.tinypic.com/wtfue1.png

| Ionutzz97 a răspuns:

Pe mine nu ma deranjeaza nu are importantabig grin

| Nu a răspuns:

Nu. Depinde si cum arata, unora le sta chiar foarte frumos.

| Jeremy1 a răspuns:

Nu, pentru ca faptul ca poarta ochelari nu o face o persoana mai putin interesanta decat una care nu poarta. Dimpotriva, ochelarii pot indica faptul ca fata a citit mult, ceea ce e un plus.

| BOGDAN a răspuns:

Daca fata arata bine e frumix. nu conteaza, si conteaza ce ochelari isi alege

| sierjuu a răspuns:

Mor dupa cele cu ochelari, sunt mai porno ele asa putin love struck

| AlinPlaya a răspuns:

Buna! Nu ma deranjeaza. Mi se pare ca fetele cu ochelari sunt muuuult mai dragutse/frumoase decat cele fara. Au ceva special. big grin No offense pentru cele care nu au ochelari. Si ele sunt de mare exceptie.
Ave!

| curios_3782 a răspuns:

Mie imi plac la nebunie fetele cu ochelari :X

| MonkeY a răspuns:

Ochelari de soare? nu

nu ma deranjeaza nici ceilalti ochelarii adica daca este o persoana ingrijita feminina finutza draguta si de treba care conteza cel mai mult in sec XX| nu se considera proteza sau altceva mai bine sunt la moda de ce nu
adica mien nu contezaza daca are ochelari sau nu daca este frumoasa si de treba deci nici voi fetelor cu ochelari sa nu fiti mai rusinosi fiti sigure pe voi insusi dar ingrijitiva ca orice ftaa pup fetelor**

| cristiannn_8836 a răspuns:

Sincer nu.Adica ochelarii sunt doar un "accesoriu", asa ca nu imi place sa tin cont de astatongue

| Madison a răspuns:

Uhh ooooooh
...aratam ca niste tocilare?

| mustangmuscle a răspuns:

Nu stiu, de exemplu pentru mine nu are importanta. Dar depinde is de fata daca e sexy rau stai pe pace ochelarii o vor face si mai sexy...insca trebuie sa alegi ochelarii careiti trebuie... sa aiba stil si sa fie cu gust pe nasucul tau! big grin pa pa

| Adryannn a răspuns:

Sa-ti spun sincer nu ma deranjeaza si depinde de baiat poate altor baieti nu le place.

| Meeeeee a răspuns:

Pai intr-o zi purtam ochelari si la scoala niste baieti o inceput sa ma faca tocilara si altele