| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Baieti:Va deranjeaza daca iubita voastra poarta ochelari? Daca aveti o relatie de un an si iubita voastra este nevoita sa poarte?

Răspuns Câştigător
| paulthe1 a răspuns:

Pe mine nu m-ar deranja, pana la urma daca este vorba despre sanatate e foarte ok.
Unele perechi de ochelari sunt chiar misto!
http://oricefilm.ro

3 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu cred ca e deranjant, sa nu uitam ca este un lucru care i se poate intampla orcui.

| Jadis a răspuns:

Daca as fi baiat chiar m-as bucura ca iubita mea poarta, deoarece vederea este esentiala, foarte importanta. Mai ales ca unele fete ar face orice sa poarte ochelari doar ca sa fie la moda.

| MICUTALUJUSTINBIEBER a răspuns:

Eu am purtat okelari si aveam iubit dar ma iubea si asa apoi i-am dat eu papucii