| pissi_8742 a întrebat:

Pentru baietii. dau funda
Cum va place sa se imbrace o fata si sa se comporte?

2 răspunsuri:
| PinkTerror a răspuns:

Cel mai bun stil este cel in care fata se simte bine... in care se simte frumoasa... eu unul sunt de parere ca orice stil este bun atat timp cat fata se simte binewinking
si in ceea ce priveste comportamentul depinde de baiat fiecare vrea altcevawinking

| xoxo13 a răspuns:

Imi place sa se imbrace ori putin sexy, fara sa exagereze sau sa arate a femeie usoara, ori ceva elegant. Iar comportamentul... sa fie finuta, sa stie sa vorbeasca(fara expresii de mahala), sa fie rabdatoare, sa se comporte exemplar, sa nu iti fie rusine cu o astfel de fata langa tine, sa fie o doamna mai pe scurt.